Co na posílení vztahu

Femina.cz > Fóra > Sex a vztahy > Co na posílení vztahu

Zvolené téma obsahuje celkem 22 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel K Katchorka a poslední změna proběhla před 1 rokem, 8 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #496769

    kvapik
    Účastník

    Máte někdo zkušenost s nějakými afrodiziaky?

    • #497461
      e
      evcasl
      Účastník

      Koukni na  e-kondomy.cz tam mají kvalitní, co se nám fakt osvědčily

      • #498858
        l
        libuse86
        Účastník

        Ahoj, mě tam v jejich nabídce zaujala tanga s vibrátorem. Nezkoušela je některá? Zajímalo by mě, jaké jsou?

      • #497610

        kvapik
        Účastník

        Díky maj fakt velkej výběr

        • #497705
          e
          evcasl
          Účastník

          Není vůbec zač, ráda jsem poradila

  • #495712
    J
    JaninkaVesi
    Účastník

    Ahoj holky, chci se zeptat… bude valentýn. My si pravidelně dáváme nějakou sexy erotiku… Co máte v plánu vy letos? Budu ráda za inspiraci…

  • #493357
    G
    GabulkaKoc
    Účastník

    My doma nemáme jediný a nejmenší problém se sexem, ale zkusili jsme si koupit erotickou hračku a teď je to ještě lepší. Tak doporučuju zkusit tuto cestu.

  • #482598
    h
    hancanov
    Účastník

    Klape nám to, ale v posteli máme poslední dobou problémy, partner má potíže s erekcí, řešil jste to někdo? Co byste poradili?

    • #482636
      j
      jancajanicka
      Účastník

      Ať zkusí https://www.amarex.cz/ manželovi to s tímhle problémem hodně pomohlo. Je to přírodní doplňek stravy, a co ho manžel bere tak nejen, že má mnohem pevnější erekci, ale taky víc vydrží a víc si to v posteli užívá…hodně mu to zase zvedlo sebevědomí, takže na to má teď i mnohem častěji chuť

      • #482676
        h
        hancanov
        Účastník

        Opravdu? To zní skvěle, a navíc se mi líbí, že je to přírodní, to jsem ani nedoufala, že něco takového bychom našli. Zkouším objednat, díky moc.

  • #482467
    S
    Sonia.Cer
    Účastník

    Super jsou ty párové hračky, proto se taky dělají a slouží tady k tomu zpestření 😉 momentálně s partnerem zkoušíme tady tento a je to něco úúúžasného ! https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/vibratory/vibratory-pro-pary/satisfyer-pro-4-couples

    • #502065
      K
      Katchorka
      Účastník

      No mazeeeec, tento vibrátor vypadá fantasticky. Líbí se to i chlapovi?

  • #479701
    m
    michala69
    Účastník

    Co vyzkoušet nějakou hračku jestli je i ten druhý pro ? Když jsme měli ve vztahu problém co se týče sexu, tak jsem hledala inspiraci na ekondomech 🙂

    • #482091
      k
      karolina.ka95
      Účastník

      Vřele doporučuju, oživí to nejen sex, ale posílí to i vztah 😉 osobní zkušenost ..

  • #476908
    m
    monigue77
    Účastník

    Napada me ten vztah nejako okorenit v loznici, kdyz to klape v loznici klape to i normalne, to je muj nazor. Takze urcite, nejaky darek jiste potesi :-)))

  • #465776
    A
    Alenka79
    Účastník

    Něco jí tam určitě koupím.

  • #465755

    opand@seznam.cz
    Účastník

    Podívej se na erosstar Manžel mi tam občas koupí nějaký super vibrátor.

  • #465609
    A
    Alenka79
    Účastník

    Ahoj vůbec nevím co mám koupit na posílení našeho vztahu?Už to není jako dřív.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist