Co na podporu erekce?

Femina.cz > Fóra > Sex a vztahy > Co na podporu erekce?

Zvolené téma obsahuje celkem 27 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel k karolina.ka95 a poslední změna proběhla před 1 měsícem.

• Autor
    k
    karolina.ka95
    Účastník

Holky nemáte zkušenost i s něčím na povzbuzení pro ženy. Neříkám, že mám problémy s chutí na sex pořád, ale někdy bohužel ano a chlap patří zrovna mezi ty, co to chtějí každý den :/

l
    lucasice
    Účastník

Co třeba vyzkoušet nějaké lubrikační gely na podporu erekce? Nebo nějaká afrosidiaka? <b></b><i></i><u></u>

i
    irishanova
    Účastník

Co vyzkoušet vakuovou pumpičku ? U nás to teda efekt má 😉

m
      michala69
      Účastník

Na zlepšení možná ano, ale na výdrž určitě ne, to jsou lepší ty přípravky, o kterých jsme si tu spolu někde psaly.

Na erekci jsou nejlepší přípravky co jsou určené na podporu erekce, ale vakuová pumpa je spíš určená pro pány, co s erekcí problémy nemají a je to pro ještě větší tvrdost penisu 😉

m
      michala69
      Účastník

Můžu vědět jak se s ní pracuje ? Není potřeba předtím nějak penis namazat lubrikantem ? Jakou konkrétně máš jestli se můžu zeptat ?

i
        irishanova
        Účastník

Na tu vakuovku není třeba lubrikant, nicméně problémy s erekcí bohužel nevyřeší. Můj chlap s ní bohužel problémy má takže jsme koupili na zkoušku red power ze super erekce a to teda účinkuje jak má .

r
    rjapseznam-cz
    Účastník

Napadá mě se mrknout na http://www.e-kondomy.cz   Je tam vše co se týká sexu.Kamarád tam nakupuje velmi často a chválí si to

m
      michala69
      Účastník

Ty afrodisiaka mi přijdou slabé, lepší jsou podle chlapa ty přípravky na erekci, co jsou třeba na supererekci.com nebo co jsou přímo určená na erekci.

opand@seznam.cz
    Účastník

Jsem hodně stydlivej.Radši bych si něco objednal z domu.

opand@seznam.cz
    Účastník

Ahoj nemáte někdo zkušenosti s nějakým gelem na erekci?Radši bych nějaký gel než do sebe cpát tablety.

Takové věci mají na http://www.e-kondomy.cz a plno jiných věcí.Manžel mi tam koupil minulý měsíc krásnou sexy košilku.

Ahoj kde bych koupila svému muži něco na pořádnou erekci?Je mu sice 45let ale s erekcí má velké problémy.

p
    petra_ulrich
    Účastník

no záleží jakým směrem se chceš vydat? 🙂 my teď testujeme různé hračky a některé jsou opravdu super

l
    luvi
    Účastník

ahoj holky, máte něco ozkoušeného? díky

l
    libuse86
    Účastník

No, zkus mrknout tady 🙂 http://www.supererekce.com/ Za nás doporučuju red power 🙂

z
    zvonilka
    Účastník

Co na podporu erekce?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist