Co k tabletu pro děti?

Femina > Fóra > Rodina a děti > Co k tabletu pro děti?

Zvolené téma obsahuje celkem 13 odpovědí. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel i inaech a poslední změna proběhla před 1 rok.

• Autor
    i
    inaech
    Účastník

Díky za tip.

a
    adeele
    Účastník

Ne já ne. Má to kamarádka pro děti a naše si s tím většinou hrajou když jsme u ní na návštěvě. A skoro vždycky se u toho pohádaj, kdo si s tím bude hrát teď a kdo za chvíli.. Taky jsem to jeden čas chtěla pořídit, ale pak nám odešel tablet a další už v plánu nemáme.

i
    inaech
    Účastník

Díky podívám se na to a ty to máš? Nebo jak si na to přišla?

a
    adeele
    Účastník

A není to ani tolik drahý.

a
    adeele
    Účastník

Tak se třeba zkus juknout na magicpen, sice to není jen appka ke stáhnutí zadarmo, ale myslím, že je to fajn pro děti

i
    inaech
    Účastník

7 let a 3 roky.

a
    adeele
    Účastník

No to jo no 🙂 a pro kolika leté dítě nebo děti by to mělo být?

a
    adeele
    Účastník

Tak mě vždycky bavili takové rozsekávání ovoce, to by mohlo být na zlepšení reflexů 🙂

i
      inaech
      Účastník

🙂 to jo to jsem taky hrála , no ale měla jsem na mysli něco víc rozvíjejícího. Tohle je spíš takový žrout času.

i
    inaech
    Účastník

😀 to já myslela spíš něco jako hry nebo na učení 🙂 ale pro srandu to zkusim stáhnout.

a
    adeele
    Účastník

Teď jsem nedávno někde četla o aplikaci na čištění zubů a vypadalo to vtipně. 😀

i
    inaech
    Účastník

Já nevim tak aby byla pro děti zajímavá nějaké hry nebo aby se tam něco i naučili.

a
    adeele
    Účastník

A o čem by měla ta aplikace být?

i
    inaech
    Účastník

Ahoj, měla jsem tu rozjetou diskuzi ohledně aplikací pro děti na tablet, bohužel vzhledem k inovaci zůstalo v zapomění na starém foru. 🙁 tak se znovu ptám, nějaké dobré tipy? Díky K

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

TOPlist