Clip-in vlasy Brno – zkušenosti

Femina.cz > Fóra > Krása > Clip-in vlasy Brno – zkušenosti

Zvolené téma obsahuje celkem 34 odpovědí. Do diskuze (18 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  lenka3kubin@seznam.cz a poslední změna proběhla před 5 dny, 10 hodinami.

• Autor
    M
    MakMak
    Účastník

Ahoj, já si clip in kupuju na https://www.clip-in-vlasy.eu a tam jsou to teda pravé vlasy. Což je naprosto senzační, protože se s nimi krásně pracuje a navíc jsou kvalitní, takže vydrží dlouho. A teda osobně mohu pravé vlasy jenom doporučit.

L
    Lilianna
    Účastník

A kvalitou jsou vlasy jak? Jsou to pravé vlasy?

Jsou ty pravý vlásky o hodně dražší v poměru s těma umělýma ?

k
        karolina.ka95
        Účastník

Dívala jsem se, že tam moc velký rozdíl není takže budu brát určitě ty pravé evropské 🙂

Tak půjdu na doporučení nakonec do těch pravých evropských a vybrala jsem si eshop clip vlasy levně. Podle recenzí jde o spolehlivý obchod, tak se na vlásky už těším 🙂

m
        michala69
        Účastník

Rozdíl tam samozřejmě je, ale ne nijak velký a mám li za sebe říct jestli pravé nebo ty umělé, tak jednoznačně pravé. Jsou hodně kvalitní a i přes to, že je fénuju  a kolikrát i žehlím jsou pořád krásné.

k
          karolina.ka95
          Účastník

Já si budu objednávat určitě ty pravé evropské, má je hodně mých kamarádek a jsou fakt moc pěkné a hlavně i to prodlužko mají dobře udělané.

m
            michala69
            Účastník

Ty evropské jsou moc pěkné a ta kvalita je taky jinde, proto bych je chtěla 🙂

i
            irishanova
            Účastník

Taky mám evropské vlasy a neměnila bych .. ještě si chci objednat tu připínací ofinu, nemáte s ní zkušenost jak vypadá když se nasadí ? Nevypadá to blbě ?

z
    zralok.85
    Účastník

Jo? Tak ty já neznám? Já jsem si zamilovala clip-in-vlasy.eu. A ti mají neskutečnou nabídku. Moc doporučuju. Hlavně jsou na mailu a poradí ti s výběrem odstínu.

r
    romca.ruzova
    Účastník

Holky, chtěla bych se zeptat jestli máte zkušenosti se stránkou https://www.vlasy-k-prodlouzeni.cz/? Chtěla bych si nechat prodloužit vlasy mám je dost lámavé a nedorostou tak dlouhé, tak mě napadlo si je  nechat prodloužit. Máte s tím zkušenosti děkuji.

L
      Liliem
      Účastník

Já mám velmi dobré zkušenosti s touto stránkou můžu ti ji vřele doporučit. Mají tam i bezplatné poradenství, tak když nebudeš vědět kolik si clipů objednat poradí ti.

r
        romca.ruzova
        Účastník

Opravdu mě tam poradí kolik toho budu potřebovat? A ty jejich clipy jsou umělé nebo pravé, zvládnu to sama přidělat?

L
          Liliem
          Účastník

Jsou vyrobeny z pravých vlasů a mají široký výběr barev aj tak můžeš kombinovat. Zvladneš to sama není to těžké neboj…

r
            romca.ruzova
            Účastník

Opravdu děkuji za pomoc a radu, fakt se v tom nevyznám a sem ráda za informace kolem toho.

j
    jandulka25
    Účastník

Zkuste se objednat http://www.clinicalhair.cz já tam chodím a jsem spokojená. Mám konečně silné vlasy, které nepadají.

f
      femuska
      Účastník

A jak jste to docílili?

j
        jandulka25
        Účastník

Doporučili mi přípravky, které mi pomohly.

f
          femuska
          Účastník

Kolik takové vyšetření stojí?

j
            jandulka25
            Účastník

Vyšetření stojí 500 Kč a kontrola je v ceně.

f
    femuska
    Účastník

Doporučili byste mi nějakou trichologii v Brně?

K
    Karkolka
    Účastník

Holky, mám zkušenosti se stránkou vlasy-k-prodlouzeni.cz. Oni mají v nabídce i kompletní diagnostiku vlasů. Poradili mě kolik pramenů potřebuji, cena je super a jejich clipy jsou dělaný z pravých vlasů a mají sídlo v Brně v Řečkovicích.

i
    irishanova
    Účastník

Nemáte prosím zkušenost s kvalitou vlasů z http://www.clip-lasy-levne.cz ?

m
      michala69
      Účastník

Rok zpátky jsem si u nich kupovala vlasové pásy a pořád je mám a pořád vypadají tak jak když jsem je kupovala, hodně záleží jak se o vlasy staráš, podle toho potom taky vypadají 🙂

Mě by zajímalo jak jsou na tom ty jejich clip culíky, nevíte jak to vypadá a jak to drží ?

i
          irishanova
          Účastník

Tak to nevím, ale mám objednanou tu clip ofinu, tak ti pak můžu napsat jak to drží a vypadá 🙂

M
    Muzejna
    Účastník

Zdravím,  vidím že tady máte hodně zkušeností, děkuji vám za tipy. Zkusím tu stránku u https://www.vlasy-k-prodlouzeni.cz/. Tak uvidím jak tam dopadnu 🙂

z
    zvonilka
    Účastník

Holky, a ty vlasy od vlasy-prodloužení jsou umělý nebo lidské vlasy. Jak o ně pečujete je péče snadná?

L
      Liliem
      Účastník

Ahojky, ta stránka je super a můžu ti ji vřele doporučit. Poradili mě co a jak a jejich vlasy jsou právé, snadná aplikace a údržba snadná. Můžeš si koupit speciální kartáč, který ti je pomůže rozčesat. Cena je super, opravdu ti tam poradí, zkus to. 🙂

z
        zvonilka
        Účastník

Děkuji ti moc za info. A ty teda od vlasy-k-prodloužení sama kupuješ? A co vše sis od nich koupila? Ty máš ty clip in vlásky?

8
    89natalie
    Účastník

Čaute, chci se zeptat jakou máte zkušenost s prodlužováním vlasů, případně odkazy moc se v tom nevyznám? Já po vážné nemoci mě nenarůstaj vlasy jak tak jak by měli. Mohli by ste mě některá poradit dík. 🙂

L
      Liliem
      Účastník

Ahoj, dlouho sme s kamarádkou přemýšleli odkud si zboží objednat. Našly jsme a vyzkoušely http://www.vlasy-k-prodlouzeni.cz/ které sídli v Brně Řečkovicích.  Ochotně nám poradili fakt super. 🙂

Já tam objednávám už 2 roky a za mě pořád úplná jednička… kvalita skvělá + dojdou opravdu bleskově.

n
    niccolka
    Účastník

Já jsem tam jedny vlásky objednávala zrovna dneska dopoledne 😀 to je docela náhoda, tak pak klidně dám vědět, až přijdou, což snad bude zítra, jak píšou 🙂

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s těmito clip – in vlasy  https://www.clip-vlasy-levne.cz/vlasy-remy-100-lidske-100g-evropsky-typ/258-clip-in-vlnite-vlasy-prave-lidske-remy-53cm-stredne-hneda.html ? Nebo kdyby ne s těmito, tak klidně s jakýmikoli clip – iny z pravých vlasů, které byste mi doporučily s nějakou pobočkou v Brně? Předem mockrát děkuju

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist