Clip-in vlasy Brno – zkušenosti

Femina.cz > Fóra > Krása > Clip-in vlasy Brno – zkušenosti

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (5 hlasů) se naposledy zapojil uživatel p p3tra10 a poslední změna proběhla před 2 dny, 21 hodiny.

• Autor
    8
    89natalie
    Účastník

Čaute, chci se zeptat jakou máte zkušenost s prodlužováním vlasů, případně odkazy moc se v tom nevyznám? Já po vážné nemoci mě nenarůstaj vlasy jak tak jak by měli. Mohli by ste mě některá poradit dík. 🙂

p
      p3tra10
      Účastník

Ahoj, dlouho sme s kamarádkou přemýšleli odkud si zboží objednat. Našly jsme a vyzkoušely http://www.vlasy-k-prodlouzeni.cz/ které sídli v Brně Řečkovicích.  Ochotně nám poradili fakt super. 🙂

Já tam objednávám už 2 roky a za mě pořád úplná jednička… kvalita skvělá + dojdou opravdu bleskově.

n
    niccolka
    Účastník

Já jsem tam jedny vlásky objednávala zrovna dneska dopoledne 😀 to je docela náhoda, tak pak klidně dám vědět, až přijdou, což snad bude zítra, jak píšou 🙂

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s těmito clip – in vlasy  https://www.clip-vlasy-levne.cz/vlasy-remy-100-lidske-100g-evropsky-typ/258-clip-in-vlnite-vlasy-prave-lidske-remy-53cm-stredne-hneda.html ? Nebo kdyby ne s těmito, tak klidně s jakýmikoli clip – iny z pravých vlasů, které byste mi doporučily s nějakou pobočkou v Brně? Předem mockrát děkuju

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde.

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít

TOPlist