Clip-in vlasy Brno – zkušenosti

Femina.cz > Fóra > Krása > Clip-in vlasy Brno – zkušenosti

Zvolené téma obsahuje celkem 57 odpovědí. Do diskuze (28 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel n nanna a poslední změna proběhla před 1 rokem, 8 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #501933
    n
    nanna
    Účastník

    Mně vlasy hodně padaly a prodloužení bylo hodně vidět, nakonec mi kamarádka doporučila https://headandbeard.eu/ a konečně mám krásný hustý vlasy 🙂

    • #501974
      d
      danikk
      Účastník

      Fakt? Díky to zkusím.

      • #502031
        n
        nanna
        Účastník

        Není vůbec za co, mně to fakt moc pomohlo

  • #501829
    f
    femuska
    Účastník

    Tak já jsem si nechala po x letech prodloužit vlasy a konečně mám takové, jaké jsem vždy chtěla.

  • #499721
    b
    barcca
    Účastník

    Já zkoušela taky různý clipy apod ale byl hrozně vidět přechod protože jsem měla vlasy fakt zničený a vypadalo to fakt blbě. Nakonec mi s tím pomohli na Clinical Hair & Health konečně mám krásný svoje vlasy 🙂

  • #492796
    J
    JaninaR
    Účastník

    Jaká je holky životnost těch vlasů ?

  • #492111
    m
    michala69
    Účastník

    Já mám zatím nejlepší zkušenost s clip vlasy levně 🙂 mají jak kvalitní vlasy, tak i přímo prodlužují.

  • #492102
    K
    Kryska
    Účastník

    Není to dlouho co jsem si nechávala dělat vlasy u clipinhair.cz a jsem moc spokojená, jak s kvalitou vlasů, tak se samotným prodloužením 🙂

  • #491123
    J
    Jarka50
    Účastník

    Kdo má kvalitní vlasy na prodloužení, tak je hotstyle. Mám ty jejich evropské vlasy a od mých vlastní je kvalita k nerozeznání.

    • #491495

      Dala jsem na tebe, tady ten eshop se mi i nejvíc zamlouval a objednala jsem si konečně clipy k prodloužení 🙂 už je mám přidělané a vypadjí úúžasně ! Konečně mám dlouhé a husté vlasy 🙂

  • #476657
    M
    MakMak
    Účastník

    Ahoj, já si clip in kupuju na https://www.clip-in-vlasy.eu a tam jsou to teda pravé vlasy. Což je naprosto senzační, protože se s nimi krásně pracuje a navíc jsou kvalitní, takže vydrží dlouho. A teda osobně mohu pravé vlasy jenom doporučit.

    • #483820
      m
      michala69
      Účastník

      Tak on ani ten japonský kanekalon není úplně špatný 🙂 začínala jsem na něm a i tak udělal dost parády ;).

  • #471413
    L
    Lilianna
    Účastník

    A kvalitou jsou vlasy jak? Jsou to pravé vlasy?

    • #474698

      Jsou ty pravý vlásky o hodně dražší v poměru s těma umělýma ?

      • #476499
        k
        karolina.ka95
        Účastník

        Dívala jsem se, že tam moc velký rozdíl není takže budu brát určitě ty pravé evropské 🙂

        • #482622

          Tak půjdu na doporučení nakonec do těch pravých evropských a vybrala jsem si eshop clip vlasy levně. Podle recenzí jde o spolehlivý obchod, tak se na vlásky už těším 🙂

          • #483037
            k
            karolina.ka95
            Účastník

            No já je mám už doma a jsou naprosto úžasné, teď už jenom počkat až zase otevřou kadeřnictví ať si je můžu nechat nasadit. Akorát teda ještě přemýšlím jestli je potřeba tady na ty umělé vlasy používat nějaké speciální šampony.

      • #475266
        m
        michala69
        Účastník

        Rozdíl tam samozřejmě je, ale ne nijak velký a mám li za sebe říct jestli pravé nebo ty umělé, tak jednoznačně pravé. Jsou hodně kvalitní a i přes to, že je fénuju  a kolikrát i žehlím jsou pořád krásné.

        • #476012
          k
          karolina.ka95
          Účastník

          Já si budu objednávat určitě ty pravé evropské, má je hodně mých kamarádek a jsou fakt moc pěkné a hlavně i to prodlužko mají dobře udělané.

          • #476038
            m
            michala69
            Účastník

            Ty evropské jsou moc pěkné a ta kvalita je taky jinde, proto bych je chtěla 🙂

          • #476165
            i
            irishanova
            Účastník

            Taky mám evropské vlasy a neměnila bych .. ještě si chci objednat tu připínací ofinu, nemáte s ní zkušenost jak vypadá když se nasadí ? Nevypadá to blbě ?

  • #470454
    z
    zralok.85
    Účastník

    Jo? Tak ty já neznám? Já jsem si zamilovala clip-in-vlasy.eu. A ti mají neskutečnou nabídku. Moc doporučuju. Hlavně jsou na mailu a poradí ti s výběrem odstínu.

  • #467193
    r
    romca.ruzova
    Účastník

    Holky, chtěla bych se zeptat jestli máte zkušenosti se stránkou https://www.vlasy-k-prodlouzeni.cz/? Chtěla bych si nechat prodloužit vlasy mám je dost lámavé a nedorostou tak dlouhé, tak mě napadlo si je  nechat prodloužit. Máte s tím zkušenosti děkuji.

    • #467361
      L
      Liliem
      Účastník

      Já mám velmi dobré zkušenosti s touto stránkou můžu ti ji vřele doporučit. Mají tam i bezplatné poradenství, tak když nebudeš vědět kolik si clipů objednat poradí ti.

      • #467415
        r
        romca.ruzova
        Účastník

        Opravdu mě tam poradí kolik toho budu potřebovat? A ty jejich clipy jsou umělé nebo pravé, zvládnu to sama přidělat?

        • #467536
          L
          Liliem
          Účastník

          Jsou vyrobeny z pravých vlasů a mají široký výběr barev aj tak můžeš kombinovat. Zvladneš to sama není to těžké neboj…

          • #468331
            r
            romca.ruzova
            Účastník

            Opravdu děkuji za pomoc a radu, fakt se v tom nevyznám a sem ráda za informace kolem toho.

  • #467120
    j
    jandulka25
    Účastník

    Zkuste se objednat http://www.clinicalhair.cz já tam chodím a jsem spokojená. Mám konečně silné vlasy, které nepadají.

    • #467574
      f
      femuska
      Účastník

      A jak jste to docílili?

      • #470146
        j
        jandulka25
        Účastník

        Doporučili mi přípravky, které mi pomohly.

        • #470834
          f
          femuska
          Účastník

          Kolik takové vyšetření stojí?

          • #471383
            j
            jandulka25
            Účastník

            Vyšetření stojí 500 Kč a kontrola je v ceně.

  • #466589
    f
    femuska
    Účastník

    Doporučili byste mi nějakou trichologii v Brně?

  • #464728
    K
    Karkolka
    Účastník

    Holky, mám zkušenosti se stránkou vlasy-k-prodlouzeni.cz. Oni mají v nabídce i kompletní diagnostiku vlasů. Poradili mě kolik pramenů potřebuji, cena je super a jejich clipy jsou dělaný z pravých vlasů a mají sídlo v Brně v Řečkovicích.

  • #461198
    i
    irishanova
    Účastník

    Nemáte prosím zkušenost s kvalitou vlasů z http://www.clip-lasy-levne.cz ?

    • #462280
      m
      michala69
      Účastník

      Rok zpátky jsem si u nich kupovala vlasové pásy a pořád je mám a pořád vypadají tak jak když jsem je kupovala, hodně záleží jak se o vlasy staráš, podle toho potom taky vypadají 🙂

      • #466349

        Mě by zajímalo jak jsou na tom ty jejich clip culíky, nevíte jak to vypadá a jak to drží ?

        • #470018
          i
          irishanova
          Účastník

          Tak to nevím, ale mám objednanou tu clip ofinu, tak ti pak můžu napsat jak to drží a vypadá 🙂

  • #460768
    M
    Muzejna
    Účastník

    Zdravím,  vidím že tady máte hodně zkušeností, děkuji vám za tipy. Zkusím tu stránku u https://www.vlasy-k-prodlouzeni.cz/. Tak uvidím jak tam dopadnu 🙂

  • #458628
    z
    zvonilka
    Účastník

    Holky, a ty vlasy od vlasy-prodloužení jsou umělý nebo lidské vlasy. Jak o ně pečujete je péče snadná?

    • #458924
      L
      Liliem
      Účastník

      Ahojky, ta stránka je super a můžu ti ji vřele doporučit. Poradili mě co a jak a jejich vlasy jsou právé, snadná aplikace a údržba snadná. Můžeš si koupit speciální kartáč, který ti je pomůže rozčesat. Cena je super, opravdu ti tam poradí, zkus to. 🙂

      • #459299
        z
        zvonilka
        Účastník

        Děkuji ti moc za info. A ty teda od vlasy-k-prodloužení sama kupuješ? A co vše sis od nich koupila? Ty máš ty clip in vlásky?

  • #457206
    8
    89natalie
    Účastník

    Čaute, chci se zeptat jakou máte zkušenost s prodlužováním vlasů, případně odkazy moc se v tom nevyznám? Já po vážné nemoci mě nenarůstaj vlasy jak tak jak by měli. Mohli by ste mě některá poradit dík. 🙂

    • #457284
      L
      Liliem
      Účastník

      Ahoj, dlouho sme s kamarádkou přemýšleli odkud si zboží objednat. Našly jsme a vyzkoušely http://www.vlasy-k-prodlouzeni.cz/ které sídli v Brně Řečkovicích.  Ochotně nám poradili fakt super. 🙂

  • #453551

    Já tam objednávám už 2 roky a za mě pořád úplná jednička… kvalita skvělá + dojdou opravdu bleskově.

  • #453504
    n
    niccolka
    Účastník

    Já jsem tam jedny vlásky objednávala zrovna dneska dopoledne 😀 to je docela náhoda, tak pak klidně dám vědět, až přijdou, což snad bude zítra, jak píšou 🙂

  • #453473

    Ahoj, nemáte někdo zkušenost s těmito clip – in vlasy  https://www.clip-vlasy-levne.cz/vlasy-remy-100-lidske-100g-evropsky-typ/258-clip-in-vlnite-vlasy-prave-lidske-remy-53cm-stredne-hneda.html ? Nebo kdyby ne s těmito, tak klidně s jakýmikoli clip – iny z pravých vlasů, které byste mi doporučily s nějakou pobočkou v Brně? Předem mockrát děkuju

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist