Clip in

Femina.cz > Fóra > Krása > Clip in

Zvolené téma obsahuje celkem 24 odpovědí. Do diskuze (14 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel S Sonia.Cer a poslední změna proběhla před 1 rokem, 3 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #486940

    kvapik
    Účastník

    Hanco pomohli ti na té klinice? Uvažuju že bych to taky zkusila, díky za odpověď.

    • #487079
      h
      hancanov
      Účastník

      Určitě tam zajdi, já před týdnem dokončila kúru co mi předepsali a mám vlasy v lepším stavu než před porodem 🙂

  • #482698
    h
    hancanov
    Účastník

    Mám řídké vlasy po porodu tak přemýšlím nad clipama ale nevím jestli to bude vypadat dobře, co myslíte?

    • #507145
      S
      Sonia.Cer
      Účastník

      Jestli máš řídké vlasy, tak bych šla spíš do této metody prodloužení 😉 https://www.clipinhair.cz/56-vlasy-k-prodlouzeni-metoda-pu-extension-tapex-tape-in-hair

    • #482709
      n
      nanna
      Účastník

      To není dobré řešení, raději zajdi na specializovanou kliniku, kde ti pomůžou vyřešit ten problém a mít hezké vlastní vlasy. Doporučuju Clinical Hair & Health mně moc pomohli, jsou ochotní a opravdu se vyznají.

      • #483068
        h
        hancanov
        Účastník

        No já právě zkoušela různé přípravky a nic mi nepomáhá, proto jsem se uchýlila k tomuhle, ale obávám se, že na řídké vlasy mi to stejně nebude držet a bude to poznat 🙁 jak to na té klinice řeší?

  • #480488

    Klasické clipy bych už si nikdy dát nenechala, hrozně mi to poničio vlasy, jsem ráda, že jsem dostala doporučení na vlasové pásky tady od této značky http://www.hairtalkvlasy.cz protože díky jejich lehkosti vlasy neponičí.

    • #481682
      J
      Jarka50
      Účastník

      Co je to za vlasy – značku ? Něco nového ?

      • #481858

        Nového ne, ale taky jsem o hairtalk nikdy předtím neslyšela než jsem na ně dostala přímé doporučení.

        • #482034
          J
          Jarka50
          Účastník

          Jak jsi s nimi spokojená ? Je to hodně poznat, že máš prodloužené vlasy ?

          • #482576

            Spokojená jsem s nimi moc, vždycky jsem si přála mít prodloužené vlasy, tak se mi to splnilo. Takže jestli nad prdlužkem taky uvažuješ, tak tohle je super volba 🙂

          • #482717
            J
            Jarka50
            Účastník

            Nemůžou mi po aplikaci třeba víc padat vlasy ?

  • #479782
    f
    femuska
    Účastník

    Taky se mě jejich stránky líbí, dozvěděla jsem se tam o prodlužování vlasů hodně.

  • #479722
    j
    jandulka25
    Účastník

    Dívala jsem se na jejich stránky a líbí se mě, že jejich materiál k prodloužení je z pravých lidských vlasů.

  • #479623
    k
    kikajda
    Účastník

    Mám Clip In pásy a ofinu. Jsem moc spokojená.

  • #479502
    m
    martusi
    Účastník

    A máte od nich vlasy prodloužené? Jakou metodou prosím?

  • #479457
    k
    kikajda
    Účastník

    Já jsem moc spokojená s clipy od http://www.vlasy-levne.cz.

  • #476995
    m
    michala69
    Účastník

    Mohla bych se ještě zeptat jestli je potřeba na ty umělé vlasy používat nějaké speciální přípravky nebo se o ně nějak víc starat ?

  • #476166
    i
    irishanova
    Účastník

    Nejlepší je projít si eshopy a tam i většinou píšou kolik je třeba pramenů a jak správně vybrat 🙂 Zkus mrknout třeba na clip vlasy levně, odsud jsem objednávala vlasy já a veliká spokojenost 🙂

    • #476500
      k
      karolina.ka95
      Účastník

      Přesně tak, já jsem se taky radila s kadeřnicí jak s počtem pramenů, tak i s délkou. Těším se až mi vlasy dojdou a ještě víc na to až zase otevřou kadeřnictví, aby mi to mohla moje kadeřnice nasadit 🙂

  • #476033
    k
    karolina.ka95
    Účastník

    S čím konkrétně potřebuješ poradit ? Počet pramenů, délka, eshop, kadeřnice ? 🙂

  • #475270
    M
    Misanecek
    Účastník

    Holky, sos… potřebuju poradit. Chci si koupit clip in, ale absolutně nevím, jak vybrat ani kde koupit. Co myslíte? Budu ráda za vaše rady a tipy, ale i zkušenosti.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist