Citlivá pleť kosmetika

Femina.cz > Fóra > Krása > Citlivá pleť kosmetika

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel A Andy2 a poslední změna proběhla před 1 dnem, 10 hodinami.

• Autor
    D
    Danusina
    Účastník

Ahojky 🙂 Já nedám dopustit na tuto micelární vodu Bioderma Sensibio H2O micelární voda 500 ml | notino.cz Od doby co jí používá, to je asi půl roku se mi pleť mega zlepšila. Navedla mě na ni kamarádka. Osobně si myslím, že právě správně vyčištěná pleť je základ , od kterýho se všechno odvíjí. Z mojí zkušensoti můžeš používat sebelepší krémy, ale pokud na to jdeš špatně od základu, tak s citlivou pletí budeš mít problémy pořád.

P
    Petran.
    Účastník

A co vše od nich máte? Potřebovala bych nejlíp něco na odlíčení a hydrataci, děkuji. 🙂

A
      Andy2
      Účastník

Já od nich mám na hydrataci tenhle set – https://www.iuvenio.com/letni-antioxidacni-set/ + na odlíčení čistící gel urban. V rámci toho setu je to super, dáte si peeling 1x týdně a já denně dávám krém calm, je super i jako podklad pod make-up. 🙂

a
      anicka.12
      Účastník

Já mám od nich moc ráda tenhle oční krém https://www.iuvenio.com/look/ s vrásky kolem očí jsem měla největší problém a tenhle krém mi oční okolí konečně perfektně vyplnil 🙂 jinak používám celkovou péči od nich, přijde mi to tak nejúčinnější.

A
    Andy2
    Účastník

Ahoj já nedám dopustit na věci od  iuvenio, mám svou pleť dost citlivou a po jejich přípravcích se cítím fajn a je to fakt příjemné na pleti.

P
    Petran.
    Účastník

Ahoj holky, máte tu některá citlivou pleť? Jakou kosmetiku používáte? 🙂 Budu moc ráda za vaše zkušenosti.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist