Chuť probiotik

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Chuť probiotik

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel v vendullkop a poslední změna proběhla před 4 roky, 2 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #475146
    v
    vendullkop
    Účastník

    Jee, jste zlaté! Mockrát díky za pomoc, ty Laktobacílky už mám v košíku a mezítím tomu ještě dám šanci s jídlem, tak snad bude líp…ještě jednou každopádně díky.

  • #475118

    Já bych byla buď pro nějakou ochucenou verzi, jak už tu někdo doporučil nebo zkusit přidat k tomu jídlu + pořádně zapít a snad to nebude takový problém. Na sílu to asi bude spíš kontraproduktivní, ale věřím, že už to tak zlé nebude.

  • #475111
    n
    niccolka
    Účastník

    My tedy s oběma syny bojovali úplně s tím samým a bohužel ne jen u probiotik, ty se alespoň dají sehnat i v dětských ochucených verzích… to normální prášky samozřejmě ne a to je teprve oříšek. Zlaté léto, to jsou vždycky oba zdraví jak řípa. Jinak co se tipu týče, u nás to zachránily třešňové laktobacílky Naturevia. Žádný barviva, účinek perfektní a chuťově to pro ně bylo spíš jak balení bonbonů haha.

  • #475069

    Zdravím, u nás naštěstí bez problému, je to dle mého hodně o přístupu, někdy holt jiná možnost není a je to přeci jen pro jejich dobro a zdraví. A to je hlavní, chuť se dá téměř vždycky nějak přetrpět.

  • #475046
    v
    vendullkop
    Účastník

    Ahoj všem! Dcera 3 roky se mi od včerejška doma trápí s antibiotiky a opakovaně odmítá probiotika, co jsme měli doma a jíme normálka my s manželem, skrz chuť. Nevěděl by někdo, jak to pro ni zmírnit, do čeho zabalit nebo spojit s nějakým jídlem? Popřípadě pokud bude nejhůř, máte ozkoušené nějaké, co děcka normálně baští? Ani nevím, jestli je to jen na truc nebo je to normální… jak je to u vás?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist