Chudokrevnost

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Chudokrevnost

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel h hancanov a poslední změna proběhla před 3 roky, 2 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #483439
    h
    hancanov
    Účastník

    Snažím se jíst hodně stravy bohaté na železo, ale přijde mi, že se to snad ani nedá toho denně zkonzumovat tolik, navíc bohužel nemám čas si každý den vařit. Proto hledám nějaký kvalitní doplněk stravy s železem, ideálně s přírodním složením, budu ráda za tipy.

  • #473110
    m
    michala69
    Účastník

    Captafer bere i sestra kvůli chudokrevnosti nicméně je výborný i v těhotenství, já ho beru teď v 6. měsíci kvůli železu 🙂

  • #472831
    H
    Hanička45
    Účastník

    Určitě ti pomůže, jen si pohlídej, abys jedla hodně železa ve stravě. A super je, že se u něj nemusí omezit pití čaje a kafe, jako u klasickýho železa.

  • #472769
    V
    Viola_S
    Účastník

    Moc díky, všechno pročtu a zítra pro něj skočím do lékárny, snad mi taky zabere.

  • #472698
    H
    Hanička45
    Účastník

    Ano, to je doplněk stravy, který tělu pomáhá vstřebávat železo. Před nějakou dobou jsem ho užívala a pomohl mi. Dá se normálně koupit v lékárně. Mrkni tady pro víc informací http://www.captafer.cz.

  • #472681
    V
    Viola_S
    Účastník

    To je lék? Je na recept prosím?

  • #472654
    H
    Hanička45
    Účastník

    Ahoj, já jsem brala Captafer a pomohl mi.

  • #472653
    V
    Viola_S
    Účastník

    Zdravím, mám hodně silnou menstruaci a bohužel jsem díky tomu chudokrevná. Poradíte, co by mi mohlo pomoct? Máte podobnou zkušenost?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist