Cholesterol

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Cholesterol

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel M MakMak a poslední změna proběhla před 9 měsíci, 2 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #511798
    M
    MakMak
    Účastník

    Je to bohužel tak. Lékárna se snaží prodat svoje produkty… Proto jsem si našla svoje oblíbené doplňky a ty si kupuju sama na netu.

  • #470969
    S
    SonulinkaV
    Účastník

    Ahoj, s tím mám bohužel taky zkušenost, že mě tlačí do jiné značky. Taky to nechápu, jak si to můžou v těch lékárnách dovolit.

  • #470961
    k
    katka.novot3
    Účastník

    Ne, koupíš ho v lékárně, jen si musíš říct, že ho chceš od Naturevia, většinou doporučují jiné značky, ty nasmlouvané, místo těch nejkvalitnějších 🙁

  • #470960
    S
    SonulinkaV
    Účastník

    Fakt, to je super, zítra mu pro něj skočím do lékárny. Kupuje se bez receptu nebo je potřeba jít na konzultaci k lékaři?

  • #470932
    k
    katka.novot3
    Účastník

    Zdravím, manžel bere https://www.benu.cz/swiss-naturevia-vegapure-cardio-cps-60. Snížil se mu cholesterol tak, že to překvapilo i pana doktora a nenasadil mu statiny.

  • #470926
    S
    SonulinkaV
    Účastník

    Ahoj všichni, manžel má vyšší hladinu cholesterolu. Dietu sice drží, ale občas se neudrží a hřeší 🙁 Máte zkušenost? Co se Vám osvědčilo?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist