Cestovní kufr

Femina.cz > Fóra > Cestování > Cestovní kufr

Zvolené téma obsahuje celkem 14 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel A Alizee a poslední změna proběhla před 10 měsíci, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #503025
    N
    Nivea
    Účastník

    A od jaký značky byste doporučili kufr vybrat?

    • #503212
      b
      barcca
      Účastník

      Já mám značku Madisson, taky jsem si ho objednávala z nejkufry.cz protože mají nejlepší výběr a jsem s ním maximálně spokojená 🙂

      • #509752
        M
        Martiti
        Účastník

        A co kolečka u toho kufru? Nejsou moc hlučná? Já u kufru co teď mám, mám nějaký nekvalitní kolečka a se pomalu stydím s ním vyjít mezi lidi jaký rachot nadělají…

        • #509809
          b
          barcca
          Účastník

          Vůbec není hlučný, naopak ty kolečka se mi zdá hezky přizpůsobují povrchu. Občas takhle slyším jak někdo táhne takový ten hlasitý kufr, o kterém mluvíš a to ten můj naštěstí ani vzdáleně není takový 🙂

      • #503523
        N
        Nivea
        Účastník

        Díky už jsem si vybrala a objednala tak jsem na něj zvědavá 🙂

  • #500863
    b
    bertikber
    Účastník

    Díky za tip, vybrala jsem tam konečně přesně takovej jakej jsem už dlouho sháněla 🙂

  • #499134

    Hana Tvrdá
    Účastník

    Ahoj, za mě jsou asi nejlepší kufry Samsonite, ale tam si člověk dost připlatí. Ale vydrží 🙂 Jinak asi záleží, jak často cestuješ a nakolik kufr využíváš. Já už mám kufry v dost špatném stavu, letos jsem si přála k Vánocům peněženku https://www.penezenky-ahal.cz/damske-penezenky-cervene/, tu jsem už také potřebovala, ale kufr je určitě další v řadě 🙂 Teď se tolik necestovalo, tak jsem to neřešila. Ale uvažuji, že půjdu znova právě do Samsonite a mám vystaráno na několik let.

  • #496415
    t
    tana.hadkova
    Účastník

    Koukněte na https://www.nejkufry.cz/ vybrala jsem tam parádní kufr a je opravdu kvalitní.

    • #511209
      A
      Alizee
      Účastník

      Taky jsem odtud teď koupila kufry pro mě a pro manžela a vypadají luxusně, už se těším až budu balit na dovču 🙂

    • #497691
      h
      hancanov
      Účastník

      Taky odtud mám kufr

    • #496451
      m
      milka8
      Účastník

      Skvělý, maj super výběr, moc díky za tip

  • #496339

    kvapik
    Účastník

    Taky budu ráda za tipy…

  • #495484
    m
    milka8
    Účastník

    Poraďte dobrý e-shop s kvalitníma kuframa, které opravdu vydrží, dívala jsem se na nejkufry.cz, máte někdo zkušenost? Děkuju 🙂

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist