Broušení nožů

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Broušení nožů

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel z zralok.85 a poslední změna proběhla před 7 měsíci, 3 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #512639
    M
    MakMak
    Účastník

    Jako ono možností broušení nožů je opravdu hodně. My máme doma nože od Dellinger a kupovali jsme k nim i broušení. A vybrali jsme si vodní brusný kámen a musím říct, že jsme spokojeni. Manžel byl i na kurzu broušení a říkal, že super…

  • #511822
    V
    VercaKalu
    Účastník

    Jako zní to super, ale podle mě to hodně zdlouhavý a drahý proces… Já mám doma elektrický brousek a super, s tím jsem spokojená. Mám ho po ruce, když potřebuju, nabrousím a hotovo… Na nic nečekám a nic to nestojí.

  • #498356
    H
    Hanička45
    Účastník

    Je to jednoduché – objednáte obálku – zabalíte – pošlete – nože se Vám vrátí. Mrkněte na jejich stránky https://www.ostraposta.cz/

    • #498438
      P
      Polinko
      Účastník

      Je to super služba 🙂 Taky ji využívám. Jen mě mrzí, že jsem na ni nepřišla dřív 🙂 Hlavně mi vyhovuje, že to broušení je rychlé, do týdne mám nože doma.

  • #498206
    D
    Danka.m
    Účastník

    Zdravím, jak to prosím přes ostraposta.cz funguje? Napíšete mi nějak stručně?

  • #498154
    H
    Hanička45
    Účastník

    Já nechávám nože brousit přes ostraposta.cz Mají je vždycky skvěle nabroušené a vyhovuje mi i že mi nože přijdou nabroušené až domů.

  • #498057
    D
    Danka.m
    Účastník

    Zdravím, poradíte – vyplatí se nechat nabrousit nože nebo rovnou vyhazujete a kupujete nože nové?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist