Bolestivý porod – císař

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Bolestivý porod – císař

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel K Karkolka a poslední změna proběhla před 5 roky, 2 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #462125
    K
    Karkolka
    Účastník

    Také jsem se o pumpě dočetla v diskuzích, tak jsem se po tom začala pídit a je to fakt hodně dobrá věc, byla jsem ráda, že jsem si ji koupila.

  • #461776
    L
    Lilianna
    Účastník

    Holky, tak je to tak, jak píše Anka. Já jsem teda taky rodila v Brně a jak jsi napsala o té pumpičce, tak jsem to začala shánět. Zeptala jsem se na to svýho gynekologa a ten už přesně věděl. Je to pumpučka, která kanylou vede umrtvovací látku do ranky. Dají ti ji hned při operaci, takže sama s ní nemanipuluješ. Jinak je teda na předpis a stojí kolem 4 tisíc, ale můžu vám říct, že za tu úlevu to tedy stojí.

  • #457727
    A
    Anka45
    Účastník

    Ahoj, no ani mi nemluv… Já jsem rodila císařem a teda nevzpomínám na to vůbec v dobrém… Ale medicína je dneska už zase někde jinde! Kamarádka teď rodila v Brně a taky císařem. Objednala si ale jakousi pumpičku, kterou jí doktor po zákroku aplikoval. Ta pumpička do ranky vhání anestetikum, které ale umrtvuje jen tu ranku, nejde pak dál do těla, takže tě neoblbne a navíc nemá vliv na mléko. Hele, tak se na to zeptej gynekologa…

    • #459456
      B
      Bedriška Malá
      Účastník

      Jak jako objednala? O co prosím tě jde? A kde se taková pumpička dá sehnat?

  • #456755
    L
    Lilianna
    Účastník

    Ahoj maminy, tak bych se vás ráda zeptala – jak jste prožívaly váš porod? Mě jde o to, že mi doktor říkal, že to vypadá, že budu muset rodit císařem. Jako mě je to jedno, jen aby malá byla v pořádku. Jen mám strach, protože císař je prostě regulérní operace, jak pak zvládnu tu bolest z té ranky…

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist