Bolest kloubů

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Bolest kloubů

Zvolené téma obsahuje celkem 27 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel J Jarka50 a poslední změna proběhla před 3 roky, 3 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #481767
    J
    Jarka50
    Účastník

    Na co všechno je ten kolagen ještě dobrý ? A podle čeho si je vybíráte ?

  • #464810
    M
    MakMak
    Účastník

    Já jsem si teda původně chtěla koupit „jen“ kloubní výživu. Jsem ráda, že jsem narazila právě na Collalloc. Je výborný jak na klouby, ale i na ty vlasy a nehty, jak se tady píše. Po týdnu užívání jsem se cítila jak v novém těle.

  • #461266
    i
    irishanova
    Účastník

    Někde jsem tu právě psala, že jsem táovi koupila doplněk od pharma future, ale bere ho zatím krátce, tak budu ráda jestli s ním máte někdo zkušenost a jestli vám pomohl

    • #461328

      Já sama ho beru a po dvou msících se mi stav zlepšil, takže rozhodně účinkuje jak má

      • #461415
        m
        michala69
        Účastník

        Jak jste se tady o těch doplňcích dozvěděly ? Je to na nějaké doporučení ?

        • #473976

          Hodně jsem projížděla diskuze a poměrně často jsem narážela na zmínky o pharma future, tak jsem na zkoušku něco objednala a osvědčilo se to.

  • #460944
    A
    Alína21
    Účastník

    N aklouby a jejich bolest bych asi taky zkusila doplnit vitamín D. Berou jej malý mimča, tak proč né my dospělí? 🙂

    • #473977

      Na ty klouby je vitamín D hodně málo :/ jako v rámci prevence super, ale jakmile tě už třeba pobolívají, tak déčko nepomůže, osobní zkušenost ..

  • #460645
    A
    Alecca
    Účastník

    Tak holky, já jsem si ten Collalloc koupila a jsem nadšená. Má totiž perfektní složení, díky kterému má opravdu hodně široký záběr účinků. Doporučuju se užívat 3 měsíce, já začínám druhý, tak pak dám info ohldně výsledků

    • #461860
      z
      zralok.85
      Účastník

      Prosím tě, jak se ten collalloc užívá? Jako myslím, zda se užívá nějak pravidelně nebo je teda nějaká jednorázovka?

  • #460067
    D
    Danča.L
    Účastník

    Holky, na klouby mi moc pomohl Vigantol neboli vitamín D.

  • #459623
    z
    zralok.85
    Účastník

    Zkoušela jsem některá na klouby Collalloc? https://www.collalloc.com/cs je to mořský kolagen… Díky moc za info.

    • #459625
      L
      Lilianna
      Účastník

      Ahoj, teď jsem se dívala na ty jejich stránky a vypadá to velmi velmi zajímavě. Ale taky jsem zatím nezkoušela. Budu ráda za info…

      • #460656
        A
        Alecca
        Účastník

        Vypadá… Jako ty účinky má fakt skvělý. Já bych řekla, že je to takový širokospektrální kolagen. No, koupila jsem si ho, co ti budu, že. Tak jsem zvědavá.

  • #458983
    A
    Alecca
    Účastník

    Holky a co třeba kolagen Collalloc? Nemáte zkušenosti? Je to biokolagen, který je krom na bezbolestný pohyb i na podporu přirozené krásy a vůbec na celkové zdraví. Nemáte někdo zkušenosti? Byla bych ráda za každé info.

  • #457833
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Holky a jak je to s dávkováním? Je to přeci jen veterinární přípravek, tak předpokládám, že u výrobku bude dávkování hlavně pro zvířata.. Ale je to tam i pro lidi?

  • #453592
    M
    MakMak
    Účastník

    Ahoj, jj, je to tak, našla sis to dobře. Jde ale o to, že Alavis je vhodný i pro lidi. Já nevím, co přesně tě trápí, takže ani nevím, jaký přípravek by ti vyhovoval nebo jaký by sis měla koupit. Každopádně, Alavis SPORT Triple Blend Extra Silný je určen přímo pro lidi. Pak je taky dostupný ): ALAVIS Triple Blend Extra silný 700, ten je sice pro koně, ale používají ho i lidé. Nevím no, snad ti to pomohlo. Pokud ne, tak mrkni na jejich webovky, tam info najdeš – https://www.alavis.cz/cs/

    • #456877
      z
      zvonilka
      Účastník

      Ahoj, taky sem hodím svůj náhled na věc – rozhodně si třeba nekupuj Geloren. To jsou gumoví medvídci! Pokud hledáš opravdu dobrou kloubní výživu, pak si kup ten Alavis, ten je nelpší, co si můžeš koupit a co můžeš kloubům dopřát! https://www.alavis.cz/cs/

  • #453545
    A
    Alecca
    Účastník

    Ahoj holky, mám jen takový dotaz. Snad ne úplně hloupý, ale já jsem tohle nikdy neřešila, takže se v této oblasti ani nevyznám. Hledám kloubní výživu – pro sebe! Na netu se docela dost doporučuje přípravek Alavis, ale… Když jsem se dívala na nějaké podrobnější info, tak jsem si dohledala, že je to veterinární přípravek, tedy pro zvířata… Tak já nevím, co myslíte?

  • #433094
    r
    rjapseznam-cz
    Účastník

    Nemáte někdo zkušenosti s http://www.flexiharpan.cz?

    • #434111
      l
      libuse86
      Účastník

      Ahojky, za mě je Flexiharpan na klouby t nejlepší, co na trhu lze sehnat… Sama je teda neberu, ale brácha je bere, teda bral, teď už problémy nemá. Je hokejista a tyhle kapsle si nemůže vynachválit…

  • #433084

    Zdarec já beru na občasné  bolesti kloubů přírodní arkokapsle

  • #431872
  • #431830

    opand@seznam.cz
    Účastník

    Nejlepší je to řešit i preventivně třeba nějakým vhodným  doplňkem stravy,aby se těmto problémům předešlo 🙂

    • #456878
      z
      zvonilka
      Účastník

      A jaký doplněk stravy bereš ty?

      • #457086
        M
        MakMak
        Účastník

        Ahoj, já beru Alavis. To je podle mě nejlepší kloubní výživa, jaká je u nás k sehnání. Všechno ostatní jsou jen gumový medvídci… :/ Ne, jako vážně. Ten Alavis je opravdu nejlepší. Ač je to je veterinární přípravek, tak je vhodný i pro lidi.

        • #458865
          B
          Bedriška Malá
          Účastník

          Aha super a prosím tě, kde Alavis kupuješ? Na jejich webu nebo jinde? A jak je to s dávkováním? Je tam uvedeno?

  • #431653
    L
    Lilianna
    Účastník

    Ahojky, ráda bych si udělala takový průzku 🙂 Co na bolest kloubů? Co užíváte? Na trhu je toho spousty, tak bych ráda věděla, jaké přípravky jsou nejoblíbenější 🙂

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist