Bolest hlavy

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Bolest hlavy

Zvolené téma obsahuje celkem 12 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel A Anka45 a poslední změna proběhla před 1 rokem, 5 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #504809
    b
    bertikber
    Účastník

    Mně hořčík taky pomohl, od té doby co ho pravidelně užívám se mi výrazně ulevilo.

    • #504855
      h
      hancanov
      Účastník

      A za jak dlouho ti to asi tak pomohlo? Taky bych asi nějaký takový doplněk zkusila

      • #504921
        b
        bertikber
        Účastník

        Já užívám přírodní z mořské vody který se hodně dobře vstřebává takže ten pomůže opravdu rychle 🙂

        • #504996
          h
          hancanov
          Účastník

          Děkuju, to máš ten mořský od Vitaslife? To vypadá dobře, zkouším objednat.

          • #505067
            b
            bertikber
            Účastník

            Jojo užívám to magnésium z mořské vody od nich, osvědčilo se

  • #504138
    L
    Lilianna
    Účastník

    Ahoj, já na bolest hlavy dost trpím. A jako zkusila jsem toho opravdu hodně, ale nic moc mi nezabralo 🙁 Už jsem byla docela zoufalá. Narazila jsem na přírodní doplněk migreen, zkusila ho a musím říct, že ten mi konečně pomohl. Takže pokud tě ta bolest hlavy trápí, tak doporučuju koupit.

    • #505125
      A
      Anka45
      Účastník

      Ten migreen jsem našla na topvet. Je to ono? Prosím tě, po jaké době jsi cítila úlevu?

  • #503033
    n
    nanna
    Účastník

    Zkoušeli jste hořčík? Mně to hodně pomohlo s migrénama…

  • #502910
    P
    Polinko
    Účastník

    Ahoj holky, chci se zeptat… Je tu někdo, kdo bojuje s bolestí hlavy? Co vám na to pomáhá? Já jsem toho zkusila fakt hodně, ale nic moc mi nezabralo. Koukala jsem se na nějaké bylinné možnosti a zaujal mě tento přípravek https://www.topvet.cz/doplnky-stravy/bylinne-extrakty-tobolky/60995-migreen. Máte s ním zkušenosti?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist