Body express

Femina.cz > Fóra > Sport > Body express

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (5 hlasů) se naposledy zapojil uživatel Profilová fotografie na Facebooku Alecca a poslední změna proběhla před 2 týdnů, 6 dny.

• Autor
    Profilová fotografie na Facebooku
    Alecca
    Účastník

Hele, tak jsem se dívala na ten body express a potřebovala bych něco objasnit… Ono je to teda EMS cvičení a je založena teda na principu aktivace svalů slabými el. výboji. Jak to jako chodí v praxi? Nebolí to?

L
    Lilianna
    Účastník

Tak jo holky, už jsem na http://www.bodyexpress.cz/ začala chodit. A už nikdy nebudu říkat, že za 20 minut se ani nestihneš zapotit… Je to skvělý. Úplně cítím, jak mi každý sval v těle pracuje. Těším se na první výsledky 🙂

Profilová fotografie na Facebooku
    Alecca
    Účastník

Holky, sleduju tu diskuzi a je to zajímavé… Jen mi teda ještě řekněte, kde všude ten http://www.bodyexpress.cz/ najdu? Jo a taky – jaké máte výsledky?

z
    zvonilka
    Účastník

Ahoj holky, já na body express docházím 🙂 Je to super cvičení, co mě fakt chytlo… Na každý trénink se těším víc a víc… Je to sice náročné, ale tak příjemně 🙂

L
      Lilianna
      Účastník

Ahojky 🙂 To cvičení je prý jen na 20 min…to se stihne za tak kratkou dobu efektivně cvičit?

i
    irishanova
    Účastník

Slyšela jsem o něm, ale pořádně nevím, co to obnáší a jak moc je to náročné, každopádně bych ho chtěla určitě vyzkoušet. Ty jsi na body expressu už byla ??

l
    libuse86
    Účastník

Ahoj všem 🙂 Znáte cvičení body express? 🙂

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

TOPlist