Bobík

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Bobík

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  Shaffer Harvey a poslední změna proběhla před 5 měsíci, 4 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #514637

    Shaffer Harvey
    Účastník

    Ano, souhlasím s tím, že by se měla dávat v závislosti na věku dítěte. Naše děti si pochutnávají na smetanových a tvarohových krémech a já pravidelně zásobuji Bobkem connections game, protože je nejen výborný, ale i vyvážený.

  • #511832

    Může být někdo geometry dash bloodbath konkrétnější?

  • #483578
    F
    Filinka
    Účastník

    Bobík má opravdu to složení moc dobré, tady je odkaz, kde si můžete přečíst více informací https://www.bobik.cz/ Je to navíc český výrobek, který vyrábí Bohušovická mlékárna, která má tradici už 120 let.

    • #491916

      Mají i nové video, co se týká výroby, tak doporučuju kouknout 🙂 https://www.youtube.com/watch?v=d__a3bt9lAo

  • #483491
    D
    DenisaVolna
    Účastník

    Zdravím, taky bych ho už v roce věku dítěte dala. U nás děti smetanové i tvarohové krémy milují, nejčastěji kupuju Bobíka, ten je výborný chuťově, ale i složením.

  • #483415
    H
    HelaStach
    Účastník

    Dobrý den, za mě ho už klidně můžete synovi dát – je mu rok a už může skoro všechno. Jen bych dala pozor na složení, aby nebyl plný konzervantů a cukru.

  • #483380
    b
    blkim
    Účastník

    synovci dávám spíš pribináčka, ale podle mě je to asi na stejné bázi

  • #483377
    P
    Polka
    Účastník

    Dobrý den, dnes jsem chtěla synovi koupit na svačinku Bobíka, syn má rok. Jak se na smetanové krémy tváříte? Kupujete je dětem?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist