Bobík

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Bobík

Zvolené téma obsahuje celkem 12 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel k karolina.ka95 a poslední změna proběhla před 2 roky.

  • Autor
    Příspěvky
  • #496095
    J
    JaninaR
    Účastník

    Jenže dneska jsou ty kapsičky plné éček apod, tak si člověk moc nevybere.

  • #495741
    J
    Jarka50
    Účastník

    Co dětem zkusit dát něco ovocného ? Kde je to složení mnohem lepší ?

  • #484116
    E
    Emulina
    Účastník

    Bobík má opravdu to složení moc dobré, tady je odkaz, kde si můžete přečíst víc informací https://www.bobik.cz/ Je to navíc český výrobek, který vyrábí Bohušovická mlékárna, která má tradici už 120 let.

    • #486047
      K
      Kryska
      Účastník

      Nejspíš ho malé taky koupím na zkoušku, nikdy ho ještě neměla, protože nejsem zastáncem tady těch smetanových krémů, ale když jsem viděla složení, tak jsem byla mile překvapená, takže si říkám proč ne 🙂

      • #492129
        m
        michala69
        Účastník

        Určitě jí bude chutnat. Syn není moc velký jedlík, ale velkého bobíka sní na posezení 🙂

      • #491658
        i
        irishanova
        Účastník

        Určitě malé chutná 🙂 neznám dítě, kterému by nechutnal 😉 to složení je tam super a co jsem se dívala, tak mají i nové video, které popisuje výrobu bobíka, viděly jste ho ? https://www.youtube.com/watch?v=d__a3bt9lAo

         

  • #484044
    K
    Katulka_M
    Účastník

    Zdravím, taky bych ho už v roce věku dítěte dala. U nás děti smetanové a tvarohové krémy milují, nejčastěji kupuji Bobíka, ten je výborný chuťově, ale i složením.

  • #484040
    d
    didi1001
    Účastník

    Dobrý den, za mě ho už klidně můžete synovi dát – je mu rok a už může skoro všechno. Jen bych dala pozor na složení, aby nebyl plný konzervantů a cukru.

  • #483957
    P
    Polka
    Účastník

    Dobrý den, dnes jsem chtěla synovi koupit na svačinu Bobíka, syn má rok. Jak se na smetanové krémy tváříte? KUpujete je dětem?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist