Batoh pro syna (6. třída)

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Batoh pro syna (6. třída)

Zvolené téma obsahuje celkem 26 odpovědí. Do diskuze (21 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel m marianana a poslední změna proběhla před 4 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #516279
    e
    evcasl
    Účastník

    Rozhodně doporučuju vybírat na Baagl.cz mají podle mě nejkvalitnější batohy do školy. Mají teď supr slevy a mají i outlet 😉

    • #516326
      m
      marianana
      Účastník

      Taky jsme koupili od nich a jsme moc spokojení. Jsou kvalitně udělané a líbí se mi, že myslí i na to aby to bylo dobré pro dětská záda.

  • #509190

    To jsem já vzdala dávno. Lítání po obchodech mě nebaví a stejně většinou nic nekoupíme. Není nabídka, co by nás zaujala. Já raději nakupuju na netu. Super shop s aktovkama je Baagl. Mají tam aktovky pro děti od první třídy.

    • #516165
      S
      Sstrakata
      Účastník

      Já mám dobrou zkušenost s eshopem Nejkufry. Kupovali jsme tam synovi na začátku školního roku aktovku. Co vím, tak tento eshop má dobré recenze, že ty věci jsou opravdu kvalitní, co nabízí.

    • #516148
      A
      Andy2
      Účastník

      Taky nesnáším běhání po obchodech. Nejraději nakupuju online, aspoň si to můžu v klidu prohlédnout. To nakupování, spousta lidí a zmatek všude, mě vždycky jenom unaví..

  • #509098

    Tak on ten shop je super v tom, že tam mají nabídku pro všechny školáky. A už od první třídy, to mi vyhovuje maximálně 🙂

  • #506230
    M
    MarkyMala
    Účastník

    Neee, to já už po obchodech nelítám 😀 Na to nemám čas a hlavně nervy 😀 Tady jsem si oblíbila nákup na netu, je to pohodlné. Jinak ten Baagl – potřebuju dětem koupit batůžky. Mají tam kvalitní věci?

    • #506995
      P
      Polinko
      Účastník

      Jako na Baagl myslíš? Jojo, tam mají skvělý věci a líbí se mi, že mají aktovky už od první třídy, které jsou vhodné pro malé děti a příliš je nezatěžují.

  • #506121
    z
    zvonilka
    Účastník

    Můj syn zase miluje Harryho Pottera a k vánocům budu kupovat novou aktovku. A jsem právě ráda, že jsem našla výběr na https://www.baagl.cz/harry-potter-3/. Jsem si jistá, že bude mít opravdu velikou radost.

  • #504244
    P
    Polinko
    Účastník

    Když aktovku vybereš od Baagl, tak se bát nemusíš. Oni mají vysoce kvalitní ty aktovky.

  • #504198
    A
    Alecca
    Účastník

    Jo, taky jsme dřív hodně chodili po obchodech. Ale jsem ráda, že jsme se naučili nakupovat na netu. Je to mnohem pohodlnější 🙂 Jinak ten Baagl je super shop. Mají moc hezkou nabídku. Hlavně ty jejich sety jsou bezvadný.

  • #504127
    K
    Katchorka
    Účastník

    Jojo, přesně díky tomu jejich zádovému systému jsem u nich aktovku pro prvňáčka kupovala taky 🙂 Syn miluje batmana, takže jsem měla výběr docela omezený 😀 Ale našli jsme. Vybral si tuto https://www.baagl.cz/skolni-set-ergo-batma-storm/ a je s ní teda spokojený moc 🙂

  • #502918
    l
    libuse86
    Účastník

    No a co jsi tam vybrala? Nějaký ten set?

  • #502825
    G
    GabulkaKoc
    Účastník

    Neee, já bych na poslední chvíli nic nesháněla. Nemám to ráda, protože je stres a vše je vyprodané. My jsme vše koupili s předstihem. Na tom shopu Baagl jsme to vše sehnali a jsem ráda, že máme vystaráno.

  • #502719
    L
    Lilianna
    Účastník

    Ne, tak to u shopu Baagl strach mít nemusíš. Naopak. Oni mají ty aktovk kvalitní. Mají perfektní zádový systém, díky kterému se váha rozloží, takže to není pro děti zátěž.

  • #501830
    J
    JaninkaVesi
    Účastník

    Toho se právě děsím. Po prázdninách mi jde syn do první třídy a právě představa, že budu lítat po obchodech, ta se mi teda vůbec nelíbí 😀 Takže mrknu na ten Baagl, díky moc za tipy.

    • #501952
      B
      Bedriška Malá
      Účastník

      Super, ten Baagl vynikající shop. Mně osobně se tam líbí to, že tam mají vše ve stejném designu 🙂

  • #501668
    K
    Katchorka
    Účastník

    Aha, to je super. Já mám právě strach, abych nevybrala nějakou špatnou a nekvalitní aktovku a aby si pak syn nestěžoval, že se mu špatně nosí 🙁 To bych teda nerada…

  • #500831
    P
    Penny
    Účastník

    Musím teda říct, že my jsme hodně běhali po obchodech, dost jsme zkoušeli, ale nakonec jsem taky kupovali na internetu. Vybrali jsme taky na baagl.cz a musím říct, že to byla nejlepší volba. Oni mají totiž ty jejich aktovky perfektní zádový systém, díky kterému se váha rozloží a aktovka pak není pro děti tak těžká 🙂

  • #500618
    P
    Polinko
    Účastník

    Já jsem oběma dětem koupila aktovky od baagl.cz. Ty jejich aktovky jsou totiž vhodné už od první třídy, protože díky jejich zádového systému se váha rozloží a aktovka pak není tak těžká. A navíc oni mají taky doplňky v designech tech aktovek 🙂

  • #489080

    Jsou i batohy ergonomické ?

    • #489220
      i
      irishanova
      Účastník

      Určitě, konkrétně tady ta značka baagl, o které se tu bavíme má ergonomické batohy 😉

  • #487370
    K
    Kandina
    Účastník

    Moc díky, něco takového jsem měla na mysli, je super a synovi se moc líbí, takže objednávám 🙂

  • #487296
    A
    Asili
    Účastník

    Ano, máme přesně tento https://www.baagl.cz/baagl-skolni-batoh-skate-black/ Batohy od této značky jsou testovány a batoh je i lehoučký.

  • #487250
    K
    Kandina
    Účastník

    Moc díky za tip, mohla byste mi vložit odkaz na batoh?

  • #487230
    A
    Asili
    Účastník

    My batoh pořizovali značky Baagl. Je čistě černý a je na něm jen nápis. Syn je spokojený – batoh je nenápadný a dostatečně prostorný.

  • #487134
    K
    Kandina
    Účastník

    Maminky, poradíte kde sehnat hezký batoh pro syna? Chodí do páté třídy, batoh chceme na druhý stupeň, děkuji za tipy.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist