Autosedačka

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Autosedačka

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (8 hlasů) se naposledy zapojil uživatel z zralok.85 a poslední změna proběhla před 4 měsíců, 1 týden.

• Autor
    z
    zralok.85
    Účastník

Ahoj, no my jsme jako první autosedačku koupili pro váhovou kategorii 0-18 kg. Koupili jsem si tuto https://www.babyplace.cz/autosedacka-joie-i-anchor-advance/ a k té jsme dokupovali ještě isofixová báze
    https://www.babyplace.cz/autosedacka-joie-spin-360/ a jsme spokojeni.

s
    simona.vrbova
    Účastník

Dobrý den, určitě bych se dívala na to jestli má autosedačka Isofix (samozřejmě bacha na to jestli je možné isofix zapojit do vašeho auta) – to je určitě otázka bezpečnosti. A pak se mi moc nelíbí ty autosedačky s pultíkem, myslím, že v létě v tom musí být dítě hodně zapocené, ale nemám s tím zkušenost, je to jenom můj pocit. My máme tuto autosedačku Caretero a jsem maximálně spokojená. Kupovali jsme rovnou velikost 9-35kg. Tzn. z vajíčka jsem rovnou přešli na tuto autosedačku. Ve vajíčku nám malý hodně brečel, v té větší už je klidný, asi mu vadilo, že neviděl dopředu.

Profilová fotografie na Facebooku
    Alecca
    Účastník

Maminky, jenom rychlý dotaz… jaký typ sedačky je lepší koupit pro mimi od narození? Myslím tím, jakou váhovou kategorii koupit?

L
    Lilianna
    Účastník

No a nepotí se ti v ní? Jako jo, chápu, že mimi se potí, ale víš co, my jsme měli sedačku, ve které byl malej uplne durch po par km 🙁

M
      Misanecek
      Účastník

Potí, to víš, že se potí. Kor teď, když začalo být zase pořádný teplo. Ale taky jsme měli těch sedaček už víc a tahle je teda nejlepší.

M
    MakMak
    Účastník

Jasně, to není problém, jen ji musím pohledat. Tak jo, mám ji, je to tato – https://www.babyplace.cz/besafe-izi-comfort-x3-autosedacka-9-18-kg/ Malá je v ní spokojená, je pohodlná.

M
    Misanecek
    Účastník

A jako přesně sis vybrala? Jako jen mě to tak zajímá. Koukala jsem na jejich stránky, než tam pojedu, a výběr mají opravdu veliky… Tak třeba mi pomůžeš s výběrem 🙂

l
    libuse86
    Účastník

Ahoj, tak pro mě je nejdůležiitejší bezpečí, ovladatelnost a taky to, jak je malé pohodlná. Já jsem si tu svoji vybrala na babyplace.

B
    Bedriška Malá
    Účastník

Dobrý den maminky 🙂 Tak nějak mě zajímá, podle čeho vybíráte autosedačku pro mimi? Co je pro vás důležité?

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde.

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít

TOPlist