Augmentace v Brně

Femina.cz > Fóra > Krása > Augmentace v Brně

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  lenka3kubin@seznam.cz a poslední změna proběhla před 6 roky, 4 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #432409
    i
    irishanova
    Účastník

    Tak to já i přes to, že jsem z Brna, tak jsem dala přednost pražské klinice. Hlavně je to tím, že jsem na ni dostala velice dobré doporučení a dívala jsem se i na diskuze, kde si ji dost ženských chválilo a kde sdílely svoje fotky před a po, takže jsem měla možnost vidět výsledky, se kterými je možné po jednom zákroku z kliniky odejít.

    • #432708

      A mohla bych se vás zeptat o jakou kliniku prosím jde ? Chtěla bych si nechat zvětšit prsa, ale jsem teprve u výběru kliniky a budu ráda za nějaké doporučení.

  • #429410
    B
    Belusha
    Účastník

    Ahoj, tak jsem nakonec byla v tom medicomu na augmentaci. zvětšili mi prsa implantátem a rovnou mi je i vymodelovali (tady tohle přesně mi dělali https://www.medicomclinic.cz/zvetseni-modelace-prsou ) a už jenom čekám až se budu moct rozbalit z podprsenky 🙂 všichni byli milí a profesionální a neproběhly žádné komplikace, takže jsem nadmíru spokojená 🙂

  • #427052
    B
    Belusha
    Účastník

    Dobrý den, už nějaký pátek se připravuju na zvětšení prsou a zjišťuju si co a jak. Zalbila se mi klinika medicomclinic.cz, jsou přímo v Brně a líbí se mi jejich fotky před a po augmentaci… máte někdo zkušenosti? Předem díky, Beáta

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist