Andrie-spodní prádlo

Femina.cz > Fóra > Móda > Andrie-spodní prádlo

Zvolené téma obsahuje celkem 16 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  lenka3kubin@seznam.cz a poslední změna proběhla před 5 roky, 6 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #454288
    i
    irishanova
    Účastník

    Na těchto stránkách mě teda nic moc neoslovilo. Mnohem přehlednější a větší výběr mají teda tady http://www.trenyrkarna.cz

    • #455693

      Máš s nimi nějakou zkušenost ? Jak řeší kdyžtak reklamace nebo výměny, když prádlo nesedí ? A mění ho vůbec ?

      • #455880
        i
        irishanova
        Účastník

        Hele kamarádka mi říkala, že to není problém, protože u nich nakupuje pořád. Vlastní zkušenost nemám, protože vím jakou má chlap velikost takže se mi ještě nestalo, že bych se s velikostí netrefila 🙂 ale hodnocení mají velice kladné takže nepředpokládám, že by dělali problémy.

        • #456435
          m
          michala69
          Účastník

          já jsem se netrefila jenom jednou a od té doby vím jako velikost u nich má … výměna teda proběhla v pohodě a poslali mi o číslo větší boxerky, které už chlapovi seděly takže super 🙂 teď budu objednávat zase, protože jsem se dívala, že mají slevy http://www.trenyrkarna.cz/

  • #433364
    m
    milene_co
    Účastník

    Pokud chcete jíst, pravděpodobně budete chtít také vařit. Museli jste učinit své kroky, jako já, ale buďme upřímní. Je to mnohem víc jíst.

  • #431790
    l
    libuse86
    Účastník

    Já budu teda letos objednávat spodní prádlo pro manžela na těchto stránkách – https://horky-kosile.cz/ Přijde mi, že jsou kvalitní a pohodlné. I když to posoudí až chlap 😀

    • #434112
      L
      Lilianna
      Účastník

      Horky košile – to je nějaká novinka? Neznám to…

    • #432529
      M
      Misanecek
      Účastník

      Hele, tak to spodní prádlo od Horký košile úplně klidně objednej 🙂 Já jsem ho manželovi dala teď k narozkám, které měl před měsícem a je s ním moc psokojený! Je prý velmi příjemné 🙂

  • #430505
    Z
    Zuzka38
    Účastník

    Já si u nich objednávala několik podprsenek a a více méně můžu říct, že byly v pořádku až na to, že u některých moc neodpovídaly velikosti běžnému značení. V tomhle je pro mě lepší např. Astratex, se kterým mám lepší zkušenosti, takže u nich asi ještě nějakou dobu zůstanu i přesto, že jsou o něco dražší.

  • #426175
    p
    petra_ulrich
    Účastník

    já jsem byla se vším spokojena, doručení bylo bez problému a zdarma a prádlo je fakt super.

    • #426187
      l
      luvi
      Účastník

      tak moc děkuji za ujištění, objednávka odeslána, už se těším až to budu mít doma…:)

  • #426170
    l
    luvi
    Účastník

    a bylo vše v ok? já si tam ted naklikala celkem velkou objednávku, tak se chcu ujistit, že je vše v pohodě než to odešlu

  • #426093
    p
    petra_ulrich
    Účastník

    Hezký večer, já jsem tam už několikrát nakupovala. Sobě i manželovi.

  • #426059
    l
    luvi
    Účastník

    Ahojky ženušky, nakupuje některá na www.andrie.cz?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist