Andrie-spodní prádlo

Femina.cz > Fóra > Móda > Andrie-spodní prádlo

Zvolené téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (7 hlasů) se naposledy zapojil uživatel L Lilianna a poslední změna proběhla před 5 měsíců, 3 týdnů.

• Autor
    m
    milene_co
    Účastník

Pokud chcete jíst, pravděpodobně budete chtít také vařit. Museli jste učinit své kroky, jako já, ale buďme upřímní. Je to mnohem víc jíst.

l
    libuse86
    Účastník

Já budu teda letos objednávat spodní prádlo pro manžela na těchto stránkách – https://horky-kosile.cz/ Přijde mi, že jsou kvalitní a pohodlné. I když to posoudí až chlap 😀

L
      Lilianna
      Účastník

Horky košile – to je nějaká novinka? Neznám to…

M
      Misanecek
      Účastník

Hele, tak to spodní prádlo od Horký košile úplně klidně objednej 🙂 Já jsem ho manželovi dala teď k narozkám, které měl před měsícem a je s ním moc psokojený! Je prý velmi příjemné 🙂

Z
    Zuzka38
    Účastník

Já si u nich objednávala několik podprsenek a a více méně můžu říct, že byly v pořádku až na to, že u některých moc neodpovídaly velikosti běžnému značení. V tomhle je pro mě lepší např. Astratex, se kterým mám lepší zkušenosti, takže u nich asi ještě nějakou dobu zůstanu i přesto, že jsou o něco dražší.

p
    petra_ulrich
    Účastník

já jsem byla se vším spokojena, doručení bylo bez problému a zdarma a prádlo je fakt super.

l
      luvi
      Účastník

tak moc děkuji za ujištění, objednávka odeslána, už se těším až to budu mít doma…:)

l
    luvi
    Účastník

a bylo vše v ok? já si tam ted naklikala celkem velkou objednávku, tak se chcu ujistit, že je vše v pohodě než to odešlu

p
    petra_ulrich
    Účastník

Hezký večer, já jsem tam už několikrát nakupovala. Sobě i manželovi.

l
    luvi
    Účastník

Ahojky ženušky, nakupuje některá na www.andrie.cz?

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

TOPlist