Anální kolík

Femina.cz > Fóra > Sex a vztahy > Anální kolík

Zvolené téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel M MakMak a poslední změna proběhla před 2 roky, 1 měsícem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #494404
    L
    Lilianna
    Účastník

    Od e-kondomy.cz určitě doporučuju zkusit lubrikanty. Jako nabídka fakt senzační, široká. Hlavně speciálky. Kupuju si lubrikant pro zúžení vaginy a chlap pro delší výdrž. Dohromady je to paráda.

    • #495623
      k
      karolina.ka95
      Účastník

      Jooo ten na zúžení vagíny je boží ! Moc jsem tomu nedávala, ale nakonec jsem byla fakt překvapená a vyřízená zároveň 😛

      • #496869
        M
        MakMak
        Účastník

        A vybírala jsi ho na e-kondomy? A jaký přesně jsi koupila? Protože jsem se dívala a ta nabídka je faaakt široká. Tak ať vím, co zkusit 🙂

  • #494331
    J
    JaninaR
    Účastník

    Jaký gel je na anální sex nejvhodnější ?

  • #493351
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Tady doporučím kouknout https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/analni-hracky. Mají tam neskutečnou nabídku 🙂

  • #479024
    m
    michala69
    Účastník

    Nebo co anální kuličky ? S těmi bych začít nemohla ? Tyhle se mi docela zamlouvají 🙂 http://www.e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/analni-hracky/analni-kulicky/you2toys-anal-beads

    • #479224
      i
      irishanova
      Účastník

      No vidíš, s těmi by si taky mohla začít 🙂 ty jsou vlastně řazené od nejmenší po největší 🙂

      • #479307
        m
        michala69
        Účastník

        Nakonec mi to nedalo, tak jsem pořídila jak ty kuličky, tak i anální kolík a obojí je teda zajímavé :))

        • #480937
          J
          Jarka50
          Účastník

          Máte nějaké rady pro začátečníky, jaký anální kolík je pro začátek nejvhodnější ?

          • #482068
            i
            irishanova
            Účastník

            Dostala jsem doporučení na ty gumové anální kolíky s menším obvodem 🙂 mají jich hodně na ekondomech, tak se mrkni

  • #478564
    i
    irishanova
    Účastník

    No pokud s tím budeš začínat, tak bych určitě začala s tím normálním 😉 mkrni na ekondomy, tam toho mají fakt hodně.

  • #478165
    m
    michala69
    Účastník

    Zdravíčko .. jaké máte zkušenosti s análním kolíkem a s jakými je největší požitek ? Jsou lepší ty klasické nebo nějaké vibrační ?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist