Alergie – senná rýma

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Alergie – senná rýma

Zvolené téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (9 hlasů) se naposledy zapojil uživatel  dyu61884@kopqi.com a poslední změna proběhla před 10 měsíců.

• Autor

Já jsme mívala rýmu dost často,stačilo,když mě trochu ofouklo a bylo to. Většinou jsme měla i hodně ucpaný nos,což byl docela vopruz. Kamarádka mi doporučila tento přírodní sprej https://www.humercz.cz/sinusitis/ a musím říct,že se mi hned ulevilo.

B
    Bedriška Malá
    Účastník

Jak se tady píše – https://www.drmax.cz/allergodil-nosni-sprej-sol-1x10ml Ten je nejlepší 🙂 Má dlouhotrvající účinek 🙂

M
      MakMak
      Účastník

Hele, fakt je ten Allergodil účinný? Jako jde mi o to, že já už jsem toho zkusil opravdu hodně a zatím mi teda nic moc nezabíralo… A přeci jen to stojí peníze, tak se ptám, ať zase nekoupím něco, co můžu vyhodit…

B
        Bedriška Malá
        Účastník

Ahoj 🙂 Ano, je, opravdu. Taky mám alergii, a to dost dlouho a tyto kapky mi konečně zabraly. Fakt je po nich úleva 🙂

opand@seznam.cz
    Účastník

Zkusím ho tedy ,koukala jsem,že je docela levný 🙂

Ahoj ja na ucpany nos pouzivam kapky brumare,krasne se mi po nich nos uvolni https://www.lekarna.cz/brumare-nosni-sprej-1x10ml-5mg/

L
      Lilianna
      Účastník

No, tak tyhle kapky ale na alergickou rýmu nejsou a tady se řeší alergická rýma! Jinak ale Allergodil je na ni super 🙂

opand@seznam.cz
    Účastník

Ahoj trpím na časté rými a hlavně mám skoro vždycky ucpaný nos,máte někdo tip co je dobrého na ucpaný nos? Díky

M
    Misanecek
    Účastník

Holky, allergodil jsou kapky, které jsou TOP na alergii. Já neužívám ani nic jiného a že jsem jich už zkusila :/ Dřv jsem na přírodu nemohla ani pomyslet a od té doby, co ty kapky užívám, tak cestuju absolutně bez omezení…

A
    Anka45
    Účastník

Ahoj, taky by mě odpověď na tvou otázku zajímala 🙂 Slyšela jsem, že hodně dobré jsou kapky allergodil, ale chtělo by to někoho, kdo s nimi má zkušenost. Tak se třeba někdo najde 🙂

z
    zvonilka
    Účastník

Ahoj všem…co užíváte na sennou rýmu?

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde.

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít

TOPlist