Akutní bolest zubů

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Akutní bolest zubů

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  dyu61884@kopqi.com a poslední změna proběhla před 6 roky, 3 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #434146

    Ahoj jakou používáte zubní pastu na citlivé zuby?

  • #431685
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Tak já osobně na žádné babské rady nevěřím, tak klasika, co se tady popisuje, no… Prostě Brufen, ten mi zatím vždy zabral. Samozřejmě, než se dostanu k zubaři, že…

  • #430608

    Rozhodně bych to nepřecházela, nedávno mě pobolívala stolička a nebýt mého skvělého zubaře na klinice Schill Dental Clinic, kterého jsem neprodleně navštívila, mohlo se to prý rozvinout v zánět, zatímco takhle mi pomohla profesionální dentální hygiena. Občas i banalita může způsobit nepříjemnosti. Takže nepřecházet doma, ale navštívit odborníka! 😉

  • #429588
    z
    zvonilka
    Účastník

    No, záleží… Ale jako většinou mi na každou bolest pomůže brufen… Pokud ne, nebo bolest neustává, tak pak jedině zubař, no 😀

  • #426512
    A
    Anka45
    Účastník

    No, od té doby, co mě zuby chytly a doma jsem neměla nic na bolest, tak i já mám ten brufen pořád v lékárničce, je to vážně záchrana 🙂

    • #428178
      l
      libuse86
      Účastník

      Přesně tak. Tenhle prášek mít vždycky u sebe. Zabírá okamžitě na jakoukoli bolest!

  • #425556
    l
    libuse86
    Účastník

    no, to je pro me strasak…jsem z vesnice, zubar tady neni, pohotovost uz vubec ne :/ takze bojuju s tím, co mam doma…takze pro me je zachrana brufen…https://www.zbozi.cz/vyrobek/brufen-400-100-tbl/

  • #424446
    L
    Lilianna
    Účastník

    Dámy, co si berete, kdyz vas chytnou zuby?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist