Aktuální slevy

Femina.cz > Fóra > Kariéra a peníze > Aktuální slevy

Zvolené téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel e evcasl a poslední změna proběhla před 1 rokem, 7 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #503434
    e
    evcasl
    Účastník

    Když jde o tu práci a kariéru, tak jsem před časem objevila novou službu http://www.chytrypronajem.online mám od nich teď Apple macbook air M1 je to naprostá topka, kterou bych si normálně nemohla dovolit a takhle ho mám za pár stovek měsíčně hned.

    • #503511
      n
      nanna
      Účastník

      Aha ty jo to je dobrá služba, to jsem ani nevěděla že je. Moc díky za tip 🙂

      • #503705
        e
        evcasl
        Účastník

        Není zač, mně to poradil kamarád a opravdu si to nemůžu vynachválit.

  • #482281
    l
    lucipoli1
    Účastník

    to sice nevím kde to najít, ale teď po vánocích jsou slevy úplně všude podle mě

  • #481249
    k
    kikajda
    Účastník

    <table border=“0″ width=“274″ cellspacing=“0″ cellpadding=“0″><colgroup><col width=“274″ /></colgroup>
    <tbody>
    <tr>
    <td class=“xl65″ style=“height: 30.0pt; width: 206pt;“ width=“274″ height=“40″>Já si díky nim pořídila s velkou slevou boty a hezké džíny:-)</td>
    </tr>
    </tbody>
    </table>
     

  • #481186
    z
    zuzuša
    Účastník

    <table style=“width: 206pt; border-collapse: collapse;“ border=“0″ width=“274″ cellspacing=“0″ cellpadding=“0″><colgroup><col style=“width: 206pt; mso-width-source: userset; mso-width-alt: 10020;“ width=“274″ /></colgroup>
    <tbody>
    <tr style=“height: 60pt;“>
    <td style=“border: 0.5pt solid windowtext; width: 206pt; height: 60pt; background-color: transparent;“ width=“274″ height=“80″><span style=“color: #000000; font-family: Calibri;“>Využiji určitě taky při nákupu dárků tyto slevové akce a kupony. Ušetří mě to hodně času, tím, že to mám vše pohromadě.</span></td>
    </tr>
    </tbody>
    </table>
     

  • #481129
    g
    giska
    Účastník

    <table border=“0″ width=“274″ cellspacing=“0″ cellpadding=“0″><colgroup><col width=“274″ /></colgroup>
    <tbody>
    <tr>
    <td class=“xl65″ style=“height: 60.0pt; width: 206pt;“ width=“274″ height=“80″>Taky ráda nakupuji na netu, je to pohodlné a rychlé. Takže mít slevové kupony a akce na jednom místě je výhodné.</td>
    </tr>
    </tbody>
    </table>
     

  • #481028
    j
    jandulka25
    Účastník

    <table style=“width: 206pt; border-collapse: collapse;“ border=“0″ width=“274″ cellspacing=“0″ cellpadding=“0″><colgroup><col style=“width: 206pt; mso-width-source: userset; mso-width-alt: 10020;“ width=“274″ /></colgroup>
    <tbody>
    <tr style=“height: 60pt;“>
    <td style=“border: 0px black; width: 206pt; height: 60pt; background-color: transparent;“ width=“274″ height=“80″><span style=“font-family: Calibri;“><span style=“color: #000000;“>Díky</span><span style=“color: #ff0000;“> bonipu</span><span style=“color: #000000;“> jsem už pořídila dárky pro děti, ještě si chceme koupit nějak vybavení do domácnosti, takže si určitě slevové kupony pohlídám.</span></span></td>
    </tr>
    </tbody>
    </table>
     

  • #480961
    m
    martusi
    Účastník

    <table border=“0″ width=“274″ cellspacing=“0″ cellpadding=“0″><colgroup><col width=“274″ /></colgroup>
    <tbody>
    <tr>
    <td class=“xl66″ style=“height: 45.0pt; width: 206pt;“ width=“274″ height=“60″>Taky ráda využívám různé slevy kde se dá ušetřit. Vítám tip že se dá vše najít hezky na jednom místě.</td>
    </tr>
    </tbody>
    </table>
     

     

  • #480916
    l
    leoneska
    Účastník

    <table style=“width: 206pt; border-collapse: collapse;“ border=“0″ width=“274″ cellspacing=“0″ cellpadding=“0″><colgroup><col style=“width: 206pt; mso-width-source: userset; mso-width-alt: 10020;“ width=“274″ /></colgroup>
    <tbody>
    <tr style=“height: 60pt;“>
    <td style=“border: 0.5pt solid windowtext; width: 206pt; height: 60pt; background-color: transparent;“ width=“274″ height=“80″><span style=“color: #000000; font-family: Calibri;“>Ráda nakupuji na internetu, nedávno jsem objevila spoustu slevových kuponů na http://www.bonipo.cz. Všechno je na jednom místě a hlavně aktuální.</span></td>
    </tr>
    </tbody>
    </table>
     

  • #480800
    f
    femuska
    Účastník

    <table border=“0″ width=“274″ cellspacing=“0″ cellpadding=“0″><colgroup><col width=“274″ /></colgroup>
    <tbody>
    <tr>
    <td class=“xl65″ style=“height: 45.0pt; width: 206pt;“ width=“274″ height=“60″>Máte někdo tip na stránky, kde bych našla aktuální slevy a různé akce, vše na jednom místě?</td>
    </tr>
    </tbody>
    </table>
     

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist