Aktovky Baagl

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Aktovky Baagl

Zvolené téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  Shaffer Harvey a poslední změna proběhla před 1 rokem, 5 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #505087

    Shaffer Harvey
    Účastník

    Ahoj maminky, aktovky Baagl mají ergonomicky tvarovaná záda a krunker jsou lehké, poradíte?

  • #489039
    m
    michala69
    Účastník

    Má tady ta značka u těch aktovek a batohů ergonomická záda ?

    • #489078
      i
      irishanova
      Účastník

      Jasně, jak u batohů, tak i u aktovek, stačí vždycky mrknout na popisek u dané aktovky nebo batohu a mají to tam napsané.

      • #489155
        m
        michala69
        Účastník

        Dívala jsem se, že mají svačinové krabičky. Využíváte to u dětí nebo je to zbytečné ?

        • #489199
          i
          irishanova
          Účastník

          Zbytečné to rozhodně není, ba naopak v tom svačinu donesou do školy v celku, nepomačkanou ;). Do ničeho jiného než do krabiček dětem svačiny nedávám.

          • #489484
            k
            karolina.ka95
            Účastník

            Přesně to mě taky zajímalo, tak jsem ráda, že je lepší tu sváču dát do krabičky, akorát ji teda musím doobjednat, protože jsem na stránkách baaglu kupovala setík bez krabičky.

  • #486457
    A
    Asili
    Účastník

    Moc díky, aktovky mají hodně povedené a velký výběr 🙂 Syn už si vybral aktovku Baagl Shelly Space Game, miluje počítačové hry, tak to byla jasná volba.

  • #486354
    K
    Klára29
    Účastník

    Ano, jsou lehké a mají ergo záda i další vychytávky. Navíc je značka opravdu kvalitní, vše mají dobře propracované a krásné. Mrkněte na jejich stránky na http://www.baagl.cz

  • #486282
    H
    Hanička45
    Účastník

    Maminky zdravím, mají aktovky od značky Baagl ergonomicky tvarovaná záda a jsou lehké, poradíte?

  • #486190
    K
    Klára29
    Účastník

    Zdravím, mladší dcerka od nich má aktovku a starší batoh do školy. Značku 100% doporučuju – batoh i aktovka je kvalitní.

  • #486172
    A
    Asili
    Účastník

    Dobrý den, na internetu jsem narazila na krásné aktovky značky Baagl. Máte se značkou zkušenost?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist