Aktovka

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Aktovka

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel M Miluška Nová a poslední změna proběhla před 3 roky, 3 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #481966
    M
    Miluška Nová
    Účastník

    Tak mám objednáno 🙂 Nejvíc se mi líbila Baagl Zippy Sport – kreativ – myslím, že syn bude spokojený – těším se až ji pod stromečkem uvidí 🙂

  • #481870
    V
    Viola_S
    Účastník

    Aktovka má jeden hlavní prostor na sešity a učebnice s vnitřním organizérem a další praktické kapsy. Malou vepředu na svačinu a boční na láhev na pití. Myslím, že je to tak pro prvňáčka ideální, protože má všechno na jednom místě a nemusí nikde nic hledat. Máme Zippy NASA a je lehoučká.

  • #481796
    M
    Miluška Nová
    Účastník

    Díky za tip, nemáte konkrétní zkušenost s aktovkou pro prvňáčka – mám na mysli uspořádání, hmotnost? Děkuji.

  • #481699
    V
    Viola_S
    Účastník

    Dobrý den, doporučuji se podívat na stránky značky Baagl https:/www.baagl.cz/pro-kluky-2/ mají velký výběr, rychlé dodání a aktovky jsou hodně povedené.

  • #481670
    M
    Miluška Nová
    Účastník

    Zdravím, poradíte prosím, kde na internetu objednat aktovku pro syna, který jde příští rok do první třídy? Děkuji.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist