Odpovědět: Připomínky k magazínu!

Femina.cz > Fóra > Redakce Femina > Připomínky k magazínu! > Odpovědět: Připomínky k magazínu!
l
lidka2
Účastník

Dobrý den,
stále si na nové stránky zvykám – nedá mi to, abych nenapsala několik postřehů:

zatím se přidávám k předchozím příspěvkům ohledně zobrazování bodů (předtím to bylo rozhodně praktičtější) a také doufám, že se u příspěvků brzy podaří opět zobrazovat nicky uživatelek místo jmen.
Také se chci zeptat, jak se teď budou připisovat body za příspěvky k testům kosmetiky. 1. 4. jsem napsala recenzi a všimla jsem si, že se body nenačítají hned jako dřív – dodneška se mi ale nepřičetly.
Orientace na stránkách je asi otázka zvyku, ale některá témata jsou zbytečně „schovaná“. Co mi nevyhovuje vůbec, to je rozložení stránky – proč je text nyní tak roztažený, že musím neustále rolovat, pokud se chci někam dostat? Celkově mi zatím rozložení stránky a témat přijde bohužel jako změna k horšímu…
Jinak různých článků a soutěží je tu stále oproti jiným portálům poskrovnu a navíc nevím, proč jsou mezi novými například i několik let staré horoskopy apod.
Chápu, že asi co člověk, to názor a že každá změna chce čas a není jednoduchá. Snad se brzy podaří všechno doladit ke spokojenosti většiny z nás.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

TOPlist