Filmová Bridget Renée Zellweger: Konec trápení. Konečně i ona našla lásku!

Její milostný život doposud kopíroval její nejslavnější filmovou roli. Stejně jako Bridget Jones se i Renée Zellweger dlouho trápila. Ten pravý se ne a ne objevit.

Poslední vážnější vztah s hercem Bradleym Cooperem ukončila minulý rok v březnu, od té doby ticho po pěšině. Až doteď! Nová láska má jméno Doyle Bramhall II a podle všeho sedmačtyřicetiletá věčná smolařka Renée konečně snad našla muže svých snů. Může-li to potvrdit míra vášnivosti polibků, tak zcela určitě. Nutno říci, že Doyle je opravdový fešák, však s ním taky v minulosti randily i jiné celebrity, včetně zpěvačky Sheryl Crow, a navíc má za sebou slušnou hudební kariéru, v současnosti hraje třiačtyřicetiletý kytarista ve skupině Erika Claptona.

Náklonnost Renée Zellweger a Doyla je natolik silná, že páreček neskrýval vášeň ani na letišti, ačkoliv  si jsou dobře vědomi, že určitě nelze uniknout pozornosti všudypřítomných fotografů, pro něž jsou kardinálním úlovkem. I tak si ale nedokázali poručit. Oba se sice snažili ututlat svou identitu. Renée nasadila černé brýle a zvolila stejně jako její nový přítel co nejméně nápadné oblečení: černý kabátek a džíny, nicméně pozornosti zvědavců se jim uniknout nepovedlo, aby také ano, když se líbali a objímali ostošest. Snad konečně nalezne křehká blondýnka štěstí v mužské náruči. Ostatně vždyť se to nakonec povedlo i jejímu filmovému alter-egu Bridget!

Renée se naposledy trápila ve vztahu s Cooperem, který trval dva roky. Zatímco ona toužila po svatbě, Bradley jí pořád odkládal, protože se nedokázal vzdát kariéry – to bylo také podle hereččiných přátel nakonec důvodem k rozchodu těsně před veselkou. Renée už měla svatbu pečlivě naplánovanou. Měli se brát v červenci 2010, ve skříni měla dokonce už připravené svatební šaty od Caroliny Herrery za 300 tisíc dolarů. Termín svatby ale museli nejprve odložit kvůli Cooperově nemocném otci, který bohužel v lednu 2011 zemřel. Renée se pak snažila být svému partnerovi oporou, vykašlala se na všechny své povinnosti, aby s ním mohla být na předávání Zlatých globů. Vše se zdálo být v pohodě do té doby, než začala Renée znovu mluvit o svatbě. Vše prý nakonec skončilo velkou hádkou, při níž Bradley své přítelkyni vyčítal, že je posedlá cvičením.

[[related]]

Před vztahem s Cooperem byla Zellweger vdaná za hvězdu country Kennyho Chesneyho. Brali se k velkému šoku svých fanoušků 9. května 2005. Manželství mělo nicméně jepičí život. Už o čtyři měsíce později oznámili, že se hodlají nechat rozvést…

 
Foto: profimedia.cz, rottentomatoes.com, justjared.com
17.12.2012 10:00| autor: Marta Dostoupilová

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist