Farmář hledá ženu: Ztráty a návraty

Zima za sebou zavřela dveře konečně i na farmách všech pěti účastníků oblíbené reality show a nezbývá než bilancovat. Natáčení je definitivní konec a farmáři i jejich partnerky si zase půjdou svým životem bez zapnutých kamer a štábu v patách.

A jak to všechno dopadlo?

Patrik Čangel změnil image a změnil i názor na Lenku. Nebo prostě jen jeho věčné „uvidíme“ donutilo Lenku změnit svůj život, aby tedy viděl. Každopádně těm dvěma společné štěstí nepokvete. Oba dva přestali čekat na to, až se ozve ten druhý a našli jiné partnery. Vypadají šťastně a to je asi to nejhlavnější. Ono, kdyby měl zůstat Patrik sám v tom nehorázně velkém baráku, byl by to skoro hřích, ne?

Svou lásku našel a nadále si hýčká i Břéťa Sucharda. Život s o třicet let mladší partnerkou mu naprosto vyhovuje a nevidomé Adélce také.  Břéťa dokonce zahořel tak velkou láskou, která ho nadnáší, že už nepotřebuje ani svou pravidelnou dávku kávy.

O „Kozím dědkovi“ Vlastíkovi jsme se toho příliš nedověděli. Podle televize zůstal sám, v kuloárech se ale proslýchá, že Vlastík dávno partnerku má. Kdo ví, kde je pravda, každopádně budiž Vlastíkovi láska přána a jeho partnerce pak pevné nervy a hlavně láska ke stejnému životnímu stylu. Když jsem viděla tu sněhem zapadanou chajdu pod lesem bez výdobytků moderní doby, znovu ve mně zahořel neskonalý obdiv k ženě, která tenhle život zvládne a bez ztráty kytičky ustojí. I když, mezi námi, kdyby se cokoliv stalo, pak Vlastík by jisto jistě přežil bez újmy v naprosté pohodě.

Asi nejkontroverznější dvojicí, která hýbe fanoušky pořadu je Petr Bušák a jeho vyvolená Jana. To, že jejich vztah neměl šanci, bylo částečně zřejmé hned od začátku. Chvilková změna v chování Petra dávala všem, kteří jim lásku přáli obrovskou naději, že vše přeci jen dopadne jako v romantickém filmu. Jenže romantické filmy, bohužel, pro nás romantičky, jsou pouze a jedině filmy. K realitě mají na hony daleko, stejně jako Petr k Janě. Jana chtěla zcela logicky vlastní život, vlastní hospodářství a vlastní život a měla recht, protože podle mého, pokud nemá ženská vlastní kuchyň, pak to nemůže fungovat, ale Petra o důležitosti vlastního soukromí nepřesvědčila. Příliš pevně zakořeněný farmář se nedokázal vzepřít své dominantní matce a hájit si proti všem své křehké štěstí a odměnou mu bylo Jany odmítnutí. Mrzelo to Janu, mrzelo to Petra a myslím, že to mrzelo i všechny ty, kteří na pořad koukali. Člověk by jim to tak přál, nebo ne?

Alespoň jeden šťastný konec nám byl dopřán a to v podání Petra Hájka a Adriany. Jaro je na farmě v Novohradských horách zastihlo spokojené, sžité a s čerstvým potvrzením o trvalém pobytu Adriany v kapse. Farmu rozšířili o spoustu zvířátek a v brzké době také o jednoho malého broučka, díky němuž se horami rozlehne dětský pláč i smích. Těm dvěma to opravdu vyšlo, což je snad i poprvé v celé sérii nejrůznějších seznamovacích reality show. A jejich zima? Ta musela být naprosto úžasná! Jen si to představte, čerstvě zamilovaná do muže svých snů, u něhož vám stačí pouhý pohled na něj, aby vám toužebně zatrnulo v krajině břišní, v chaloupce daleko od lidí naprosto sami, pod závějemi sněhu, v krbu praská dřevo, z pece voní čerstvě upečený chleba a vy spolu…..MŇAM. A neříkejte, že by se vám taková romantika ani trochu nelíbila. 🙂

18.5.2011 2:00| autor: Petra Martišková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist