Fanoušci Angeliky zbystřete: Nová verze je právě v kinech

Každá žena bezpochyby zná příběh lásky nevšedně půvabné Angeliky, které v lásce není přáno a osud si z ní zrovna ne mile zahrává. I přes všechny nástrahy života, si odhodlaně šla za svým cílem a nakonec se i na francouzskou markýzu usmálo štěstí.

Ani ne před měsícem vtrhl do kin remake Angeliky, pojďme si společně posvítit na nové zpracování historického fenoménu.

Michéle Mercier je nesporně spjata s rolí vzpurné, sebevědomé a nespoutané krásky, se kterou se život nemazlil. Byla provdána za mnohem staršího muže, který kulhal, byl zohaven a navíc se kolem něj rojily spekulace o čarodějnictví. Strach, odmítání a nenávist po té nahradila žádostivá, vášnivá a hluboká láska. Vypadalo to na ukázkový vztah a pohádkový život, bohužel závist si vybrala svoji daň a Joffrey de Peyrac měl být zničen pro své bohatství a moc.

Angelika – Nora Arnezeder

V novém filmu se můžete těšit na blondýnku Noru Arnezeder. Nemůžeme ji upřít půvab, ale Michéle Mercier je prostě famózní. Nora je mladičká kráska, avšak bohužel pro všechny fanynky fenomenální Angeliky jí schází osobité kouzlo, charisma a temperament.

Joffrey de Peyrac – Gerard Lanvin

Starý, zohavený a pohádkově bohatý, přesně tyto přívlastky do detailu vystihují Joffreye de Peyrac, jež Angelice ukradnul srdce. Tuto roli získal Gerard Lanvin, kterému schází sex-appeal a žádoucí jiskření v čokoládově tmavých očích. Zřejmě nás nečeká žádnou uhrančivá podívaná, protože tento chlápek nám ji prostě nevykouzlí.

Pokud mrknete na recenze filmu a moderního pojetí Angeliky, nečeká vás nic jiného než kritika. Záleží na vás, zda dáte na slova těch, jež remake viděli, nebo zda na romantiku vyrazíte a vytvoříte si tak svůj názor. Budeme se těšit na vaše názory.

Co říkáte na novodobého Joffreye de Peyrac a Angeliku? Zašli jste do kina? 

Foto zdroj: profimedia.cz

21.3.2014 8:00| autor: Lenka Zelnitiusová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist