Exkluzivní zpověď milenky a manželky: Co je lepší? Budeš překvapená!

Možná si říkáš, že bys nikdy nemohla být milenkou, rozbít rodinu a všechno to okolo. Ale být milenkou může mít i své výhody. Máme pro tebe exkluzivní zpověď Adély a Mariany, jedna je milenka, druhá manželka. Možná na celou věc změníš názor…

Adéla – 33 let, podniká, o manželství zatím nechce ani slyšet

Mariana – 35 let, pracuje jako prodejní asistentka v jednom butiku v Praze, žije v dlouhodobém vztahu s přítelem, za tři týdny z ní bude manželka.

Oběma jsme položili stejné otázky a tady máš jejich odpovědi:

Jak vypadá tvůj současný vztah?

Adéla: Já necelý rok randím se ženáčem, co má doma zanedbanou manželku a tři sladké holčičky a vůbec mi nevadí, že má můj milenec o pár roků víc než já. Právě naopak. Čerpám z jeho zkušeností, užívám si kvalitního sexu, nákladných dárečků (ale jenom o těch to samozřejmě není) a on po všem krásném opustí můj byt bez toho, aniž bych mu musela vařit nebo přepírat spodky. Takže já jsem to vyhrála na celé čáře.

Mariana: Chci mít po svém boku rovnocenného partnera pro život (a toho taky mám), který mi bude nejenom manželem, ale i otcem mých dětí, milencem a dobrým kamarádem, jež mi poradí a dokáže mě vyslechnout. Za tři týdny se budu vdávat a už se moc těším. Mám kolem sebe mraky kamarádek, co se honí za kariérou, nebo vysávají ženáče, já ale chci rodinu a klidný život.

Jak vypadá tvůj sexuální život?

Adéla: U nás v posteli nuda rozhodně nehrozí, spíše se u nás pokaždé děje něco nového. Vídáme se asi třikrát do týdne (někdy méně, záleží, jak to vyjde) a považujeme sex za nevšední dobrodružství, rozhodně ne jako manželskou povinnost, kde si to žena poctivě odleží. Já jsem aktivní, hravá a otevřena každému experimentu, a přesně tohle na mě Petr miluje. Navíc když ví, že si po sexu na úrovni popovídá a od srdce se zasměje, dokonce tvrdí, že neví, proč se ženil, když všechno tohle najde v mé náruči.

Mariana: V sexu si rozhodně rozumíme, ale nejsem ta, co drahému splní všechno, co mu na očích vidí. Orální sex mi moc nevoní a ten anální je tabu. Jsem spíše na klasiku, i když někdy mi muž s nadsázkou říká, že jsem puritánka, kterou ale zbožňuje. Inu, stereotyp prostě dělá své, co si budeme nalhávat, a to ještě nejsme svoji.

Co ty a kariéra?

Adéla: Vzhledem k tomu, že začínám podnikat, nemohu si dovolit utrácet čas randěním a klasickým vztahem, proto mám právě teď muže výhradně na slastné odpoledne, kdy si užijeme pár minut lásky a každý se pak vrátí do zajetých kolejí. Ve chvíli, kdy vybuduji firmě jméno a klientelu a najmu zaměstnance, budu si moci dovolit luxus v podobě lásky, manželství a rodiny.

Mariana: Já pracuji jako prodejní asistentka v jednom butiku v Praze a rozhodně nepatřím mezi chtivé kariéristky. Důležité je, že peníze jsou a kdoví kolik jich mít vážně nepotřebuji, jsem skromný člověk a navíc na podnikání nemám nervy a ani povahu. Dávám přednost rodinnému životu.

Plánuješ rodinu?

Adéla: Určitě, ale beru to natolik zodpovědně, že si nepořídím dítě dřív, dokud nebudu finančně nezávislá. Navíc usiluju i o pasivní příjem a zatím se mi daří.

Mariana: Ano, ale chci mít děti až po svatbě. Hned na líbánkách na miminku začneme intenzivně pracovat.

Jaký typ muže tě přitahuje?

Adéla: Musí být inteligentní, zdravě sebevědomý, ambiciózní a především musí mít smysl pro humor. Navíc s chlapem, co neví, co od života chce, bych nezašla ani na rande. Neztrácím čas bezvýznamnými nulami, co život doslova a do písmene promrhají.

Mariana: Já preferuji rodinné zaměření, věrnost, galantnost, nezávislost a schopnost brát a dát lásku. Mimo jiné nesnáším týpky, co si myslí, že si pro pár tisíc na kontě mohou dovolit všechno.

Jasně, řekneš si hezký povídání, ale co jako? Jedna je milenka, druhá za chvíli manželka, každá má na život jiný názor, ale co na to říká chlap? Vyzpovídali jsme proto našeho Reného a tady máš jeho verdikt:

„No, musím říct, že bych doma nechtěl ani Adélu ani Marianu. Mariana je na můj vkus už teď příliš usedlá šedá myš, která svému partnerovi nedá to, co potřebuje. To, že odmítá orální sex a vůbec experimentování v posteli, ji jednou stejně přivede do situace, že bude řešit manželovu milenku. Jako žena by mě nepřitahovala. Není ambiciózní a přijde mi, že stojí na jednom místě a tam také zůstane. 

Adéla oproti tomu na mě působí sympaticky, má dobré názory. A že má vztah se ženáčem? Když od toho očekává jen sex a nic víc, proč ne? Na vztah a zradu jsou potřeba vždycky dva, takže bych nedával hned vinu jen Adéle, že bourá rodinu, tu si bourá ten šikula, co s ním spí. Adéla má podle mě jiskru a tu neztratí ani ve vztahu, od té chlap jednou určitě k milence utíkat nebude.“

Takže shrnuto a podtrženo, není důležité, jestli jsi milenka nebo manželka. Aby sis muže připoutala na celý život, musíš mu také umět něco nabídnout, něco víc než jen rození dětí a full servis. Nebo s námi nesouhlasíš? Napiš nám svůj názor do diskuze!

Foto zdroj: Thinkstockphotos.com

20.8.2015 4:00| autor: Lenka Zelnitiusová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist