Eva Burešová: Žiji tím, co je právě teď

Eva Burešová na sebe poprvé výrazněji upozornila v soutěži Česko Slovensko má Talent. Sice nebyla absolutní vítěz, ale porotce Jaro Slávik ji označil za nejlepší zpěvačku všech soutěží. Momentálně ji můžete pravidelně vídat na televizních obrazovkách v seriálu Gympl s (r)učením omezeným, kde hraje postavu Renaty Koberové…

S čím jsi šla do Talentu? A s čím jsi po této zkušenosti odešla…
Do Talentu jsem šla proto, abych nasbírala nové zkušenosti, potkala nové lidi a navázala kontakty s lidmi, kteří mě můžou zase posunout dále.

Přineslo ti to nějakou práci, nebo ses musela po soutěži sama ohánět za prací?
Odcházela jsem s úsměvem a dobrým pocitem, protože se mi všechny body podařilo zvládnout. Myslím, že práce jsem měla podobně jako před tím. Je ale pravda, že jsem dostala nové příležitosti od lidí, kteří mě sice znali, ale nevěděli, že zpívám.

Ty ale studuješ Mezinárodní konzervatoř obor muzikál. Cítíš se více jako herečka nebo zpěvačka?
Ano, studovala jsem 2 roky na KJJ obor Muzikálové herectví. Teď ve studiu pokračuji na Mezinárodní konzervatoři obor Jazzový zpěv. Který obor si vybrat je těžké, zatím se hledám, ale myslím, že ať se stane cokoli, vždy budu více zpěvačka.

Jak se vidíš za 5let?
Na to nechci myslet, žiju tím, co je právě teď!

Momentálně jsi vytížená seriálem Gympl. Jak ses k této příležitosti dostala?
To je právě ono…v divadle Karlín už hraji přes 4 roky s Ondrou Brzobohatým, ale právě v talentu mě teprve slyšel zpívat. Na novou sérii hledali zpívající herečku, navrhl mě a já musela projít konkurzem. Což se naštěstí podařilo a já jsem mu hluboce vděčná!

Jste na place dobrá parta?
Více než to! Myslím, že jsme si po lidské stránce opravdu sedli a kdykoli je volná chvíle, i když se zrovna netočí, scházíme se na kávě a klábosíme jako bychom se znali celé roky…

A co tvůj osobní život? Jsi zadaná?
Ano, jsem velmi šťastně zadaná s mým Jirkou Vidasovem, je taky muzikant, takže máme o to více o čem mluvit. Naučil mě plno věcí a já jsem za něj vděčná.

Pojedete s přítelem někam spolu v létě na dovolenou?
Moc bychom si to přáli. Každé léto jsme oba pracovali, takže teď když máme volno, chceme rychle někam za teplem. Rádi bychom Španělsko. Nebyla jsem tam už 5 let a velmi mi to chybí! Taky bych Jirkovi, ráda ukázala místa, která jsem milovala jako malá.

Co si představíš pod pojmem sláva?
Sláva je složité slovo…podle mě u nás v Čechách může být slavný kde kdo. Já si pod tím ale představuji dřinu, těžkou práci, vděčnost a oddanost fanouškům a lidem, kteří podporují.

Máš nějaké motto, kterým se v životě řídíš?
Motto asi ne, ale velmi věřím na Karmu, takže se snažím dělat dobré, protože se vše několikanásobně vrací.

Všude se o tobě píše jako o mladé nadějné zpěvačce… Kdy jsi vůbec poprvé pomyslela na to, že by ses touto profesí mohla profesionálně živit?
Myslím, že mi to bylo předem dané. Maminka, tatínek, sestřička, babička, dědeček všichni byli muzikanti a krásně mě k hudbě vedli. Nedokážu si představit, že bych dělala něco jiného. Je to nadpozemsky uvolňující, když to co miluji mi zároveň vydělá na chleba.

A co na to rodina? Podporuje tě?
Velmi. Možná až moc! Nedávno jsem se smála sestřičce, jestli vůbec ještě vlastní svůj vlastní facebook, protože ho má zahlcen pouze mými fotkami a videi z gymplu (smích).

Co tě v životě naplňuje a inspiruje?
Sluníčko! Rodina a láska

Foto zdroj: archiv Evy Burešové

19.6.2013 8:00| autor: Nikol Kouklová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist