Elixír mládí jménem Oxygen Therapy

Kyslík čistí pleť a udržuje ji bez vrásek

O tom, jak důležitý je kyslík pro lidský organismus jste si už na stránkách našeho magazínu číst mohli. O tom, jak je tento blahodárný plyn důležitý pro vzhled pleti, si můžete číst tentokrát. Na český trh totiž dorazila žhavá novinka, která mnohým zamotá hlavu. Jde o Oxygen Therapy, tedy šetrné, ale účinné čištění pleti.

Každý si samozřejmě přeje, aby jeho pleť zůstala co nejdéle mladá, atraktivní a udržovaná. K procesu obnovy ovšem potřebujeme dostatečný přísun kyslíku – jen tak mohou být živiny a vitální látky v pleti proměněné na energii. Právě kvůli nedostatečné obnově buněk totiž vznikají na pleti vrásky.

Díky Oxygen Therapy dostane pleť čerstvou kyslíkovou sprchu, která vyvolá energetickou reakci a mnoho pozitivních účinků. Metoda se v USA využívá s úspěchem již několik let, do ČR pronikla teprve nedávno z Francie.

7x plus Oxygen Therapy:
• Tato unikátní kosmetická metoda je určená ženám i mužům bez věkového omezení a dá se aplikovat na obličej i celé tělo.
• Jedná se o kyslíkovou mezoterapii, bez jehel a poškození pleti. Již po první aplikaci (trvá přibližně jednu hod.) jsou zjevné změny na pleti – je vypjatější, mladší, vrásky se vyhlazují.
• Kyslíková stříkaná kosmetika je proud 95% koncentrovaného kyslíku, který pod tlakem vstřikuje účinný roztok okysličeného oleje s příměsí aloe vera, vitamínu C apod. přes póry do hloubky pokožky.
• Ošetření je naprosto antialergické.
• Oxygen Therapy je vhodná na jakýkoliv typ pleti.
• Kyslíková kosmetika má pozitivní vliv na akné, ekzémy a jemné nerovnosti pokožky.
• Spolu s kosmetičkou si každý klient může vybírat mezi třemi produkty: omlazující, vypínající, či rozzařující a depigmentující kyslíkovou kúrou.

Výsledky hodinové aplikace Oxygen Therapy jsou sice znatelné okamžitě, ale ošetření začíná mít podle MUDr. Chlebníčkové stálejší efekt až při několika (3 až 5) opakování kúry, s tím že rozestupy mezi termíny terapie se postupně zvětšují. „Jednorázová akce nemá nikdy dlouhodobý výsledek. Jedná se o proces hloubkové hydratace pokožky – kyslík totiž proniká při Oxygen Therapy pod tlakem až do dermis (škáry). Bylo by však omylem si myslet, že terapie je samospasitelná a že díky ní můžeme rezignovat na základní péči o pleť nebo na dodržování pitného režimu,“ upozornila dále lékařka.

Exkluzivně si ji můžete dopřát v relaxačním kosmetickém centru SILHOUETTE Relax & Vital Studio (Žitná 7, Praha 1), www.silhouette.cz.

26.2.2007 12:05| autor: Zuzka

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist