Ego vs láska

Ahoj Sari, potřebovala bych opravdu poradit. Momentálně jsi jediná, co by to dokázala. Už to bude pár měsíců, co jsme se s přítelem rozešli. Snášela jsem to dost špatně. Bylo to opravdu těžké i z toho důvodu, že mi nikdy pořádně neřekl jaký postoj má k celé situaci nebo co ke mně opravdu cítil. Asi měsíc jsme nebyli v kontaktu, který jsem já omezila po zbytečném vypisovani jemu. Poté mě zkontaktoval a od té doby si sem tam napíšeme, ale spíš se nebavíme. Nedávno jsem s nim po jednom konfliktu řešila konečně to, co cítil a jak se s tím vyrovnával on. Bohužel je to lev a je dost egoisticky, takže mi hrozně moc věcí nepřizná. Není moc citové založenej, i když tvrdí, že je to teď pro něj trochu těžké. Bojím se, že ho ztratím, protože dřív se chtěl bavit ale po osobním setkání nedávno řekl že chce , ale že je to těžké. Chtěla bych se zeptat, zda nás ještě spolu pojí nějakej kontakt nebo jestli se oba navzájem ztratíme. Jestli máme společnou budoucnost aspoň jako kamarádi. On je takovej dost přelétavej typ, ale se mnou toho zažil a vydržel nejvíc. Takže mu věřím, že jsem pro něj znamenala dost. Ale je to pravda? Omlouvám se za dlouhý dotaz. Přeji hezký den.

Odpověď

Ahoj. Momentálně to vypadá na konec bez kontaktu, časem by se to mohlo změnit a kamarádství možné je, ovšem za předpokladu, že bys vše nechala plynout a žila zatím svůj život. Mezitím se zamysli jestli opravdu toužíš být s přelétavým mužem, protože on se nezmění, v tuto chvíli víc vidět není, všechno se vyvíjí :-) Využij čas k práci na sobě a měj se ráda, tím začneš postupně měnit staré zaběhnuté vzorce a uvidíš mnoho věci jinak. P.S. zapomeň na minulost a nesnaž se s ním již nic řešit, k ničemu to nevede a chlapi stejně většinou neví co po nich chceme.

7.6.2019 4:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist