Dost bylo něhy

Dost bylo něhy, hlazení, romantiky a všeobjímající lásky, je čas otestovat hranu rozkoše. Mám ráda drsný chlápky, drsný sex a pěkně pevná mužská těla.

A ze všeho nejvíc můžu chlápky s pevnou doslova býčí šíjí, jestli víte, jakou myslím. Vůbec mi nevadí, když mě takový týpek plácne pořádně po zadku, zatahá za vlasy nebo kousne a hlavně u toho nesmí dělat žádné drahoty. Neříkám, že to potřebuju denně, je to spíš takové koření mého života, ale bez něj to už nejde. Možná vám budu připadat divná, ale s nějakým romantikem, který mi bude šeptat do ucha básničky a v pravidelných intervalech mi vyznávat lásku, bych snad ani orgasmu nedosáhla. Igor tedy romantik rozhodně není.

článek

Myslím, že představy žen o sexu jsou docela často takové, jako ty moje, jenže ony se na rozdíl ode mě nemají odvahu partnerovi se svým přáním svěřit. Možná mají pocit, že by to partnera hluboce urazilo, já si však myslím pravý opak. Do brány rozkoše se dostanete pouze s pomocí jednoho jediného klíče, tím klíčem je bezvýhradní podvolení se přáním a rozkazům partnera. U SM hrátek nemají něžná slůvka co dělat. Jen je třeba vědět, kdy se tyhle hrátky pohybují na oné pověstné hraně, za kterou už je všechno jinak. Naše magické slovo je „Sedm“.

Jak říká samotná Wikipedie: „Orgasmus se vyznačuje intenzivní fyzickou rozkoší, kontrolovanou autonomním nervovým systémem.“ Ten můj orgasmus tedy rozkoší opravdu je, ale v žádném případě ne kontrolovanou. A když mám chuť, nehodlám to nijak zastírat a projevím se naplno.

článek

Jednou jsem vymyslela takový trik a svá použitá tanga jsem dala do obálky, zalepila a vložila mezi došlou Igorovu poštu. Od té doby je to náš signál pro to, dát si něco tvrdšího většinou ještě před večeří, a nemyslím tím žádný aperitiv. Igorovi se líbí být dominantní. Dostávám od něj na zadek, často a ráda, až ho mám růžový a to se mu zvlášť líbí. Říkává, že jsem dokonalá, ihned vlhká a připravená. Šíleně mě vzrušuje, když se mě takhle dotýká a svýho ptáka nechává bez povšimnutí. A dnes mám zase chuť.

[[=====]]

Zasykla jsem, když prsty zkoumal moje křivky mezi stehny. Obratně rozhrnul závoje mé brány a už jsem cítila jeho dva prsty v sobě. Nahmatal klitoris a rychle a jemně mě štípnul. „Můžu dál?“ zeptal se. Nebyla jsem schopna slova, tak jsem jen přikývla. Soustředil se především na mě. Prsty dostával stále hlouběji a přidal k nim třetí.  Bez ostychu, bez náznaku zaváhání. „Jsi připravená?“ Vždycky jsem, jen slova se mi derou z úst stále s větší a větší námahou. „Jsem“. A ihned přišla další rázná plesknutí.  Znovu zdvihnul ruku a plesknul. Už jistě nic nevnímá jen můj dokonale růžový zadek a svou neodbytnou touhu, kterou horko těžko drží pod kontrolou.

článek

Přivádí mě k šílenství. Za chvíli se ve mně ztrácejí jeho čtyři mohutné prsty, palcem přejíždí pahorek a volnou rukou se snaží uchopit co nejvíc mých vlasů, které mi volně splývají po zádech. Tahá mě za ně a já cítím, že mé vzrušení se maximálně vystupňovalo. Snad ve všech částech těla cítím neskutečné vibrace. Teď jsem ta jeho správná subinka. Povoluje, abych se mohla nadechnout a ptá se: „Zvládáš to?“ Sotva jsem se stačila nadechnout a zase jen přikyvuju.

Určitě má dost práce sám se sebou, soustředit se, aby nevyvrcholil. Ale už to přichází. Cítím, jak mi lůnem začínají procházet vlny bolesti, které přecházejí v křeče milostné rozkoše. Jsem na pokraji šílenství. Tělesná touha mění bolest na rozkoš. Prudký záchvěv, ještě jeden, třetí a …Stačilo. Se mnou si poradil skvěle. Teď ještě to jeho utrápené dokonale ztvrdlé mužství. To už musí jednoduše zvládnout sám.

Foto zdroj: profimedia.cz

16.5.2013 12:00| autor: Vanesa Meyer

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist