Do nového roku pravou nohou s Feminou!

Ač se nám to zdá skoro nemožné, nový rok je tady. Vždyť teprve nedávno jsme začali psát o tom, jak se těšíme na advent, jak budeme zdobit své domovy, jak si budeme užívat pečení cukroví a šílet z nakupování vánočních dárků a dneska už je tu nový rok.

Ať už se nám to líbí nebo ne, čas letí neuvěřitelnou rychlostí a je jen na nás samotných, kolik si toho z něj urveme pro sebe a kolik jej promarníme zbytečnostmi. A co že jsou ty zbytečnosti? Za nás rozhodně hádky, pomluvy, blbá nálada i nuda. Pokud sis ještě nedala do nového roku žádné předevzetí, pak by sis měla dát minimálně to, že v tomto roce si budeš užívat každý den! 

A my na Femině se pokusíme ti každý ten den zpříjemnit novými články, zábavnými kvízy, horoskopy, soutěžemi, ale i novinkami, které pro tebe chystáme. Takže co tě čeká na Femině? 

Tento týden se podíváme na zoubek ženám, které dokázaly změnit svět. Měly svůj sen a šly si za ním s takovou vervou a chutí, že dosáhly všeho, co si přály. Nech se inspirovat desítkou těch, které si uměly splnit své sny. 

Zábava i šok

A protože chceme, aby ses především dobře bavila, připravili jsme pro tebe také pořádný kopec zábavy. Těšit se můžeš na tradiční kvíz od Lenky Zelnitiusové, kde si prověříš své znalosti v záludných otázkách. Pro všechny osamělé a nesmělé jsme našli deset super způsobů, jak sbalit chlapa, které fungují. A pobaví tě docela jistě i Lucka Feiková, která zjistila, co všechno se vejde do ženské vagíny. Upřímně říkám, že budeš v šoku. Nebo alespoň já jsem byla. 🙂

Nákupy a vychytávky

Poradíme ti také super vychytávky do kuchyně, tentokrát se zaměříme na silikon v kuchyni a nezapomeneme ani na všechny milovnice nákupů ve slevách. Víš, kde a co pořídíš a co je ještě výhodné a kdy už se tě snaží obchodník vzít na hůl? Taky se dozvíš, co ve slevách můžeš koupit vždycky a co je naprostá zbytečnost. 

A co tě čeká v novém roce? 

Samozřejme, že pro tebe chystáme spoustu novinek a překvapení. Nebudu ti je prozrazovat všechny, ale malou ochutnávku určitě můžu. Takže na konci ledna pro tebe spustíme zbrusu nové recepty, nové, vylepšené a hlavně super přehledné, takže budeš moci zářit po celý rok v kuchyni jako opravdová kulinářská hvězda. Chystáme pro tebe také nové zpracování oblíbených karet, nebo třeba lunární kalendář. 

Tak nezapomeň do toho nového roku vykročit pravou nohou!

Krásný týden s Feminou!

4.1.2016 12:00

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist