Čeká nás úplněk v Býku: Důvěřuj svým instinktům a stůj si za svým

Přesný úplněk nastane v sobotu 28. října ve 22:23 a zároveň s ním dojde k zatmění Měsíce. Buď věrná svým vnitřním hodnotám a nenech se nikým citově ani finančně vydírat. Pamatuj, že někdy méně znamená více a naopak.

uplnek-1-1100x618.png Zdroj: iStock

Jak nás ovlivní sobotní úplněk ve znamení Býka?

Důvěřuj svým instinktům a pobývej s lidmi a na místech, kde se cítíš skvěle. Buď po celý den v pohybu a vnímej neviditelné změny, ke kterým ve tvém životě dochází. Možná, že se budeš v přítomnosti určitých lidí cítit zcela jinak, než jsi zvyklá. Nebuď impulsivní, ale pozorně sleduj, k čemu právě teď dochází. Život si lidi „půjčuje“ a tím ti dává znamení. Nauč se vnímat změny ještě dřív, než k nim dojde. Tak můžeš upravit svůj osud a odlehčit si od „karmických dramat“, kterými bys jinak musela projít. Velkým zdrojem inspirace mohou být tvé sny, které tě chtějí upozornit na možný budoucí vývoj. Piš si každý den do svého deníku sny, přestože ti mohou na první pohled připadat nesmyslné. Jejich řeči brzy porozumíš a objevíš zdroj inspirace, který nemá žádné omezení.

Staň se nejlepší verzí sebe sama

Pamatuj, že se můžeš stát kýmkoliv, po čem toužíš. Přítomnost této touhy ti dává příslib naplnění. A nejlepší ze všeho je být sama sebou. Důležité je si tedy uvědomit své vnitřní hodnoty a ty pak šířit do svého životního snu. Pokud vyděláváš peníze prací, která tě nenaplňuje, je jasné, že je to jen dočasná zastávka. Neber svůj život příliš vážně, protože jinak jeho proměna bude náročnější. Měj odvahu zkoušet vše nové, protože život v tomto těle je opravdu jenom jeden. Kvalita tvého života se zapíše na „neviditelný karmický účet“, a ten pak následně zvolí další vývoj tvého vědomí. Žij tedy nejlépe, jak dovedeš, protože se vše počítá.

Uvědom si krásu svého těla i duše

Tento úplněk probouzí silné sexuální energie, které v tobě mohou roznítit silnou vášeň. Dávej svou péči jak svému tělu, tak své duši. Miluj se vždy s láskou, pokud možno opětovanou. Sexuální energie může být hluboce léčivá, stejně jako zraňující. Z této síly jsme všichni stvořeni, a tak tuto životadárnou energii měj ve velké úctě. Tvé tělo je chrámem stvoření, ze kterého vychází to nejcennější, a tím je život sám. Miluj své tělo a oceňuj ho v každém okamžiku. Má svou jedinečnou intuici, která ve spojení s tvým „vyšším já“ je dokonalým radarem pravdy.

Vyzkoušej také:

Nevěř všemu, co se říká a naslouchej svému srdci

Důvěřuj a prověřuj. Nastal úplněk, a ten ti do života může přivést lidi s opačnými hodnotami, za kterými si stojí se stejnou silou jako ty. Dovol druhým, ať si věří, čemu chtějí, protože na to mají právo, ale zároveň si pevně stůj na svém. Stejné právo máš i ty, a tak když někdo překročí tvé hranice, je dobré ho hned upozornit. Nauč se říkat „Ne“ bez pocitu viny, protože nikdo tě nezná lépe než ty sama. Žiješ sama se sebou po celý život a toto privilegium nikdo jiný nemá. Nech se druhými inspirovat a naslouchej příjemnému pocitu v srdci, který tě může provázet nečekanými cestami. Buď odvážná a otevři se změnám, ke kterým dnes může dojít v různých oblastech.

Opravdová změna přichází zevnitř

Občas se stane, že se najednou člověku změní dlouhodobé plány, protože ty byly vystavěny na chatrných základech. Pokud najednou zjistíš, že sen, ve kterém žiješ, není v souladu s tvými vnitřními hodnotami, nezbývá ti nic jiného než se pustit do práce. Staň se svým vlastním Fénixem a ukaž druhým krásu, na kterou všichni čekají. Staň se tím, kým se cítíš být a dej tomu průchod.

27.10.2023 7:20| autor: astrolog Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist