Deset největších hloupostí, jimiž si ženy komplikují život! ŽENSKÉ HŘÍCHY proti sobě samé .-)

Femina má pro vás návod jak se naučit být svá. Totiž, ať už se vám to líbí nebo ne, ženy se rády se cítí jako oběti. Dodejte si kuráž, vykašlete se na to, co by se dělat „mělo“. Neztratíte ho, bude vás mít rád mnohem víc. Pro zajímavost si zopakujme deset hlavních postojů, jimiž si ženy nejvíce ubližují, neboť nemyslí na sebe, žijí pro iluze a rozum zahálí…

1. Hloupá odevzdanost: Je žena jenom přívažek muže (Dovedete najít a definovat sama sebe jen ve spojení s nějakým mužem.)

2. Hloupé námluvy: „Konečně jsem našla někoho, komu se mohu oddat“ a podobné pošetilé představy. (Protože zoufale toužíte nebýt sama, stáváte se v namlouvacím rituálu žebračkou, a ne tou, co si vybírá.)

3. Hloupá oddanost: „Jenže já ho miluju“ a další romantické nesmysly. (Přitahuje vás láska, v níž trpíte, pečujete, a nikdo to neocení.)

4. Hloupá vášeň: „Ooch, aach, dech se vám úží… to musí být láska.“ (Příliš rychle začínáte se sexem, jste moc romantická, a tak nakonec shoříte jako papír.)

5. Hloupé soužití: Nejhorší ženský sebeklam. (Přestaňte si něco nalhávat! Vy s ním nežijete proto, že byste ho milovala. Vy s ním žijete, protože doufáte, že vás bude chtít!)

6. Hloupé naděje: Napřed se mu oddáte, a pak ho nenávidíte ! (Manželství se nedá použít jako rychlosprávka nízkého nebo nulového sebevědomí.)

7. Hloupé početí: Plození dětí z nejhorších možných důvodů. (Používáte biologii jako startovní blok k lásce a osobnímu růstu, a to je omyl.)

8. Hloupé otroctví: Nedovolte, aby ubližoval vašim dětem. (Udělala jste ze sebe a ze svých dětí rukojmí své vlastní posedlosti po jistotě a odevzdání.)

9. Hloupá bezmocnost: „Když jsme naštvaná, tak si vždycky popláču.“ (Nedokážete si poradit s pocitem hněvu, protože jste příliš vyděšená a nejistá, a tak raději fňukáte.)

10. Hloupé odpouštění: „Já vím, že je nevěrný, panovačný, necitlivý, hrubý, že pije… ale jinak je to docela…“ (Nedovedete skoncovat se vztahem, který je předem prohraný, nebo ještě lépe, vůbec do něj nevstupovat.)

Kniha, která dodává odvahu všem ženám, jež se dosud cítily jako oběti a ze všech problémů vinily především ostatní.

A protože jsme o knížku celý srpen soutěžili, nakladatelství Motto.cz posílá
tři publikace této ambiciózní autorky
na vaše adresy:
Helena Černochová – Vítkov
Hana Fiamoli – Kyjov
Venuše Bicanová – Teplice

A víte jakých z výše uvedených deseti hloupostí se ženy dopouštějí nejčastěji
PŘECE VŠECH DESETI! .-))

(foto: Motto a internet)

8.9.2006 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist