Desatero novoročních předsevzetí pro zdravý vztah

Bilancujete končící rok a máte pocit, že by se leccos ve vašem vztahu dalo vylepšit? Tak schválně. Až budete dnes o půlnoci s partnerem odpočítávat poslední vteřiny, promítněte si v mysli následující desatero. Třeba vás to inspiruje.

DESET letmých polibků denně

Letmý něžný polibek v průběhu všedního dne je významným romantickým připomenutím, že spolu nežijete jen tak ze zvyku či z povinnosti. Po probuzení jeden na dobré ráno, u přípravy snídaně jeden na ramínko a tak dále… a večer dožeňte, co se během dne nestihlo.

DEVĚT vystavených fotografií

Projděte společná alba a vyberte devět fotek, které připomínají společně strávené chvíle. Vystavte si je v bytě tak, abyste o nějakou zavadili zrakem v každém pokoji a neunikly vaší pozornosti ani ve chvílích, kdy po sobě házíte talíře.

OSM výletů za brány města

Co lépe sblíží duše než společná výprava za dobrodružstvím a přespání v penzionu či pod stanem? Během roku byste si měli vyhradit osm víkendů, které strávíte sami ve dvou někde jinde než doma. Scházejí-li vám k tomu korunky, dopřejte si aspoň celodenní procházky po okolí.

SEDM milovaných vlastností

Sepište na papír sedm vlastností, které na partnerovi milujete či obdivujete, a požádejte ho, ať učiní to samé. Pak si je vzájemně přečtěte u skleničky dobrého vína a schovejte do šperkovnice. Až bude během roku nejhůř a budete mít sklon balit kufry, šperkovnici opět otevřete.

ŠEST malých překvapení

Drobné nečekané překvápko mimo narozeniny a svátky leckdy zahřeje u srdce mnohem více než objednaný kávovar k Vánocům. Nemusí to být ani přímo dárek – mohou to být lísky do divadla koupené na poslední chvíli nebo příjemná domácí masáž.

článek

PĚT zamilovaných esemesek týdně

Krátká zpráva nebo e-mail během pracovního procesu, kdy na sebe nemáte ani čas myslet, je klasickým tužidlem milostného vztahu. Pokuste se v láskyplném textování vytrvat, i když jste spolu už šest let a máte za to, že si už lásku dávno vyznávat nemusíte.

ČTYŘI sexuální experimenty

Během roku dbejte na to, aby se do vašeho intimního života nevkradla nuda. Zalistujte v Kámasútře a najděte pro sebe nové polohy a techniky, které jste dosud nevyzkoušeli.

TŘI nová místa k milování

Vášeň a šmrnc ve vztahu udržíte také spontánním milováním na neobvyklých místech. Co takhle kupé v nočním rychlíku nebo náhodně objevená jeskyně při toulkách přírodou? Možností je víc než dost, vše záleží na vaší fantazii.

DVA šálky horké čokolády

Není-li to možné každý den, učiňte tak aspoň každý pátek: po příchodu z práce se na půl hodinku společně rozvalte na gauči, vychutnejte si šálek čokolády a trochu si popovídejte. Teprve potom se začněte věnovat přípravě jídla a dalším rutinním povinnostem.

JEDNA neobvyklá večeře v týdnu

Dokolečka točíte rizoto, sekanou  špagety? Monotónnost je příliš šedá. Jednou v týdnu udělejte výjimku a zkuste připravit nějaký kulinářský experiment vytažený z exotické kuchařky. Nemáte-li na to odvahu, zajděte si na večeři do restaurace.

Foto: Thinkstockphotos.com

31.12.2014 12:00| autor: Libuše

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist