Dát nebo nedat druhou šanci…

Ahoj, mám dotaz ohledně toho, jestli dát nebo nedát druhou šanci. S mým již už bývalým přítelem jsme spolu byli půl roku, byla to ta nejkrásnější doba co jsem mohla zažít. Jenže. 3 týdny zpět dojel za mnou, sedl si ke stolu a hodinu a půl si psal se svojí kamarádkou a já seděla u stolu jako bych byla pro něho vzduch. Týden na to šel do klubu s ní a jeho dalšími kamarády. Myslela jsem si , že je vše v pohodě. Po týdnu se mě zeptal, jestli se nechci podívat na fotky zklubu, ale vysvětlil mi, že jsou tam fotky, který nevypadají zrovna nevinně, ale že to tak není. Potom mi řekl, že si s tou kamarádkou dal na uvítanou a na rozloučenou pusu, protože se dlouho neviděli. Odjela jsem trochu naštvaná domů a podívala se na ty fotky. Všude kde jsou spolu se objímají a dost těsně, prostě to vypadá jak kdyby byli pár. Hrozně mě to zklamalo a dlouho jsem brečela, celou dobu brečel vedle mě, omlouval se a nadával si, sliboval, že se od základů změní, že udělá všechno proto abych byla šťastná. Vzala jsem to a řekla, že mu to odpouštím. Den na to mi ale napsal, že vlastně nebyly jenom 2 zdvořilostní pusy, že se celou dobu na ní lepil a na place si dali další pusu. Řekl mi, že když mě viděl tak zlomenou, tak mi tohle nedokázal říct. Hodně mě to vzalo. Hlavně to že mi to všechno neřekl hned a všechno. Rozešla jsem se s ním, ale on mi pořád píše, že chce druhou šanci. Chtěla bych, ale bojím se dalšího zklamání, má to cenu?

Odpověď

Ahoj,
hodněkrát používám přísloví, že dvakrát se do stejné řeky nevstupuje. Dalo by se říct, že toto by mělo platit i pro tebe. Ale nikdy neříkej nikdy. To, co jsi zažila v tom půlročním vztahu a jak píšeš, že to byla tvá nejkrásnější doba, tak se asi těžko bude to přísloví dodržovat. Někdy člověk musí zvážit, zda dát druhou šanci a pak už záleží jen na tvém příteli, jak se jí chopí. Pokud to bude tak hezké jako předtím, tak to bude fajn, ale pokud to dopadne stejně, tak tě to bude bolet dvojnásobně. Než mu tu šanci dáš, tak si sedněte a s klidnou hlavou si promluvte o vaší budoucnosti. Hlavně si chlapec musí ujasnit, kdo je jeho přítelkyně a jak se k ní chovat. Pokud nedokáže jít s kamarády do klubu aniž by nezneužil první příležitosti, tak to asi smysl mít nebude. On musí mít jasno, co od života chce... ty to víš.

26.2.2015 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist