Další průšvih Lindsay Lohan: Kradla v klenotnictví!

Hollywoodská průšvihářka Lindsay Lohan se nikdy nepoučí. Copak nevydělává dost peněz, že musí krást?

Zaměstnanci prestižního klenotnictví Venice v Los Angeles nahlásili koncem ledna krádež zlatého náhrdelníku s polodrahokamy v hodnotě 2 500 dolarů, v přepočtu asi 43 tisíc korun. Když si policie přehrála videozáznam bezpečnostní kamery, s překvapením zjistila, že unikátní šperk si těsně před jeho zmizením zkoušela na svém půvabném krčku herečka Lindsay Lohan. Hlavní podezření tedy padlo na ni. Detektivové si vyžádali souhlas k domovní prohlídce, ale ještě než ji stačili uskutečnit, šperk se opět našel. Kdosi z hereččiných známých ho doručil na policejní stanici.

To vůbec nevypadá pro Lindsay dobře. Ačkoli herečka nařčení z krádeže komentovala sprostými nadávkami a její mluvčí odmítá zvedat telefon, nikdo už jí nevěří. Před rokem a půl byla vyslýchána Scotland Yardem kvůli zmizení diamantové sady šperků, kterou předváděla v Londýně při focení pro časopis Elle. V minulosti vykradla šatník své bývalé kamarádce a na jedné narozeninové party si bez dovolení „vypůjčila“ kožich jedné přítomné studentky. „Ten večer se mi ztratil kožich, byl to dárek od babičky, stál 11 tisíc dolarů,“ naříkala dotyčná dívka. Jaké bylo její překvapení, když za dva týdny uviděla svůj kožich na obálce OK! magazínu na ramenou známé herečky! Lindsay jí nakonec drahý kus oblečení bez omluvy vrátila.

Milá herečka si zřejmě myslí, že si coby slavná osobnost může všechno dovolit a všechno jí patří. To si ale nemyslí policejní vyšetřovatelé ani soudci, kteří jí už před čtyřmi lety udělili podmínečný trest za řízení pod vlivem alkoholu a drog. Lindsay prošla odvykací kúrou a je podrobována náhodným testům na přítomnost omamných látek v krvi, často jimi ale neprojde.

Pokud se prokáže, že náhrdelník skutečně odcizila ona, nepůjde o první případ, kdy hollywoodská celebrita kradla v obchodech. Jistě si vzpomenete na velkou kauzu okolo herečky Winony Ryder, která před devíti lety nakradla v jednom obchodním domě v Beverly Hills oblečení v hodnotě 5 500 dolarů (téměř sto tisíc korun). Přidalo se k tomu nezákonné užívání nepředepsaných prášků a byla z toho podmínka jak brno plus 480 hodin veřejně prospěšných prací. Zpátky k filmu se Winona vrátila až po čtyřech letech od skandálu.

Krádež v obchodě přiznala také hrdinka Transformers Megan Fox. Stalo se to však ještě v době, kdy ji nikdo neznal, a dalo by se to přičíst mladické nerozvážnosti. „Bylo mi čtrnáct nebo patnáct… Přistihli mě, jak kradu make-up z řady dvojčat Olsenových. Dali mi na výběr: buď budu stát tři dny před obchodem v tričku s nápisem Kradla jsem ve Wal-Martu nebo jim pomůžu balit zboží do vánočních balení. Zvolila jsem druhou možnost a ani to vlastně nebyl žádný trest,“ vzpomíná herečka po letech.

4.2.2011 2:00| autor: Nataša Slánská

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist