Co vás může potkat ve vztahu se zadaným?

Rozumíte si ve všech směrech. Je to prostě ON! Pan s velkým P! Jenže má vztah. Postavíte se do fronty a budete na něj čekat? Pak si připravte ostré lokty a hodně trpělivosti s nejistým výsledkem! Máte na to nervy?

Letní lásky vzaly za své… Ještě teď vás mrazí, když si představíte, jak krásné bylo setkání s tím naprosto úžasným mužem? A pohádka pokračuje? Náhodné schůzky, zamilované textovky, večeře při svíčkách… Bylo by to dokonalé. Ovšem pokud by tuhle pohádku „nekazila“ existence jedné osoby. Jeho partnerky! Vyhlásila válku ona vám, nebo vy jí? Obě varianty jsou hrozné!  

Stresu se nevyhnete 

Samozřejmě, kde je vůle, tam jde přece všechno, ale cesta za touto láskou bude pěkně trnitá. On tvrdí, že se chce rozejít nebo rozvést? Pěkné gesto, ale připravte se, že budete součástí tohoto nepříjemného procesu. 

Stání, majetkové vyrovnání, vyřešení péče o děti a následný boj o to, aby vás měly rády. Nebudou. Ba naopak. Spočítají vám to i s úroky, vždyť za odloudění tatínka od rodiny se musí pykat. 

Asi není nutné připomínat, že v této fázi „vztahových porodních bolestí“ negativa převažují nad pozitivy. (Práh trpělivosti se vám bude muset posunout o pěkný kus dál! Navíc není jisté, že i po tom všem, čím si vy dva projdete, spolu budete šťastní!) Proč?

Boží mlýny? Jak to s nimi je? 

Přísloví o mlýnech, které melou pomalu, ale jistě, se nevyplácí podceňovat. Pokud se kvůli vám jedna rodina rozpadne, kde je psáno, že to samé se nemůže stát i vám? Pětatřicetiletá Lenka o tom ví svoje. „Byla jsem naivní, zamilovaná a milovaná. Všechno tohle mi zaslepilo oči,“ smutně krčí rameny s tím, že vztah se zadaným, který trval něco přes rok, nevyšel. 

článek

„Tvrdil, že ji nemiluje, ale že ještě nemá tak úplně jasno v tom, co chce. Myslela jsem, že když spolu budeme trávit víc času, dáme to dohromady a budeme šťastní. Omyl. Vrátil se k ní se vší parádou a ona ho bez pardonu vzala na milost,“ popisuje Lenka, která již teď ví, že prověřit si minulost, historii vztahů muže, ke kterému vás pojí sympatie, patří k základům. Aspoň tak to tvrdí odborníci. 

Na tango stačí dva

Podle psychologů se ženatý muž rozvede málokdy kvůli poměru s milenkou. Tedy pokud se to nedozví žena, které slíbil věrnost v bohatství i chudobě a neukončí manželství jako první. Ale že by to udělal nevěrník sám od sebe? O tom si nechte zdát! Na to je moc pohodlný! 

Jde prý pouze o jakési zpestření stereotypu, který, přiznejme si, dřív nebo později, potká každé soužití. Výjimky šťastných konců sice existují, ale je jich opravdu málo, a proto si všechno včas promyslete! Jen ať si ten ženáč nebo podpantoflák léčí nudu na někom jiném! 

A co a vy a románek se zadaným? Jak skončil? Napište nám o tom pod článek! 

Foto zdroj: profimedia.cz

29.10.2014 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist