Co o vás prozradí mateřská znaménka

Mateřská znaménka na svém těle nenosíme jen tak, alespoň podle čínské astrologie. Ta tvrdí, že jejich poloha předurčuje náš osud. Simon Wong je uznávaným čínským astrologem a zkoumáním znamének se věnuje už 30 let.

Podle mateřských znamének Číňané například určují, v jaké je člověk fyzické kondici. Nejvíce přibývají v pubertě, během těhotenství mohou ztmavnout a po čtyřicítce některé z nich mizí. Nic se ovšem neděje jen tak. Chcete vědět víc? Tady je malý průvodce po mateřských znaménkách.

Čelo

Pokud se znaménko nachází uprostřed, znamená to, že špatně komunikujete s autoritami, třeba rodiči, pokud je na straně, máte mnoho energie.

Obočí

Znaménko pod obočím – jste člověk překypující zdravím, pokud je ukryto, jeho síla se násobí. Nachází-li se nad obočím, peníze si vás najdou, stejně jako Angelinu Jolie.

Oční víčka

Vztahy s blízkými nejsou harmonické, často přicházíte o peníze. Znaménko smutku pod okem znamená, že jste velmi přecitlivělá.

Tvář

Osamělost, neschopnost založit rodinu, usadit se. Pokud se nachází na záhybu kůže nebo u něho, když se usmějete, stejně jako u Marilyn Monroe či Michaela Schumachera, může to znamenat, že na sebe musíte být opatrná, hrozí vám nehoda.

Nos

Na špičce: nestabilita, problémy ve vztahu. Na páteři nosu: máte problém s energií, tvrdě pracujete. Na straně, blízko nosních dírek: dovedete dobře hospodařit s penězi.

Brada

Houževnatost, tvrdohlavost. Můžete být úspěšná i propadnout, záleží na tom, jak se svými schopnostmi dovedete naložit. Potřebujete změnu, ráda cestujete.

Rty

Znaménko v koutku úst nestojí jen tak – symbolizuje požitkářku, která si ráda vychutná dobré jídlo, je štědrá a ocení kvalitní věci. Pokud je přímo na rtu – znamená, že vaše dítě bude úspěšné.

Krk

Znaménko na krku brání podle Číňanů toku energie, což může přinášet určité zklamání, pokud je přímo uprostřed, značí to divokou povahu, která může nejbližším způsobit bolest.

Paže

Pod loktem: dokážete se vcítit do druhých, nad loktem: snadno vyděláte peníze.

článek

Hrudník

Máte vysoký společenský status, váží si vás v práci.

Ruce

Jste nadaná a můžete si přijít na pěkné peníze.

Záda

Naložila jste si velké břemeno. Pracujete velmi tvrdě, a proto se možná dočkáte úspěchu.

Nohy

Stehno: máte ráda sex, jste extrovert, lýtko: máte problémy se zdravím, protože moc tvrdě pracujete, koleno: snadno vyděláte peníze.

Břicho

Čím blíže k pupíku, tím více máte šancí a jste šťastnějším člověkem.

Prsa

Jste starostlivou matkou. Pokud je na bradavce – vaše dítě si povede ve své profesi velmi dobře, bude milované, zdravé a šťastné.

Chodidlo

Pokud je na nártu, máte předpoklady stát se dobrým vůdcem.

Zadek

Máte dobrou pověst, jste štědrá a ráda pomáháte.

Tak co říkáte? Sedí to na vás?

Foto zdroj: profimedia.cz

22.10.2014 10:00| autor: Marta Dostoupilová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist