Co mám dělat, aby mne chtěl zpět…

Ahoj, s partnerem máme pauzu, z důvodu že mi mnohokrát ublížil a navíc je ještě nevybouřený, bude mi 27 let. Navrhla jsem mu, že i když máme pauzu tak nemusíme držet celibát a pokud si bude chtít s někým jiným zařádit tak může. Celá ta pauza mě užírá, ale nedávám to najevo, doufám, že si uvědomí co od života chce, od toho ta pauza taky je. Co mám dělat, aby mě chtěl na zpět.

Odpověď

Ahoj,
tady je spíše na zamyšlenou, co mám dělat, aby mě NECHTĚL zpátky. Určitě to není to pravé ořechové, co jste vymysleli. Takový vztah ani po vybouření nebude dělat dobrotu! Určitě to není to, co od života čekáš a jediné řešení je, že se tvůj přítel bude vybuřovat a ty jsi najdeš někoho jiného, kdo ti nebude ubližovat a bude tě milovat. Pokud na tu nesmyslnou pauzu jednou přistoupíš, tak ji budete mít v životě ještě mnohokrát a po tom asi opravdu netoužíš... Najdi si normálního chlapa a nečekej, až se někdo vybouří a začne slibovat, že už je vše OK.

18.4.2018 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist