Co cítí…

 

Milá Sárinko, nejprve bych ti ráda popřála hezký advent a taky tobě a tvým kartám poděkovala za odpovědi, kterých si velice vážím.Ve tvé poslední odpovědi jsi mi napsala, cituji…nic ve zlém, ale buď ráda, že jsi to ukončila, kde je tvoje ženství a hrdost, udělala jsi všechno a teď ho nechej v klidu srovnat myšlenky. Bohužel vůbec nepochopil smysl pauzy, ne že by nechápal, ale nechce chápat. Máš se od něho zcela odpoutat a zatím si dej do pořádku lásku k sobě.Začni na sobě pracovat a věř, že když změníš sebe, uděláš to nejlepší, pak se také začne měnit vše, kolem tebe, ale bez práce to nepůjde. První krok jsi již udělala, gratuluji a pokračuj, držím ti prsty, dej vědět, jak ti vše jde…Sárinko, pracuji na sobě, jak jsem ti už také psala, jsem v předoperačním kolečku, taky se mi podařilo shodit 5kg, byla jsem na kávě s kamarádem.Sári, zajímalo by mě, co tento kamarád ke mě cítí, nebo zda náhodou se nesnaží mě získat v něco víc.Já sama za sebe, pro mě je nyní nejvíc pracovat sama na sobě, zvládnout operaci, přiznávám, že ještě mám v hlavě bývalého partnera.Mohu ještě jednu otázku, jak strávím vánoce, zda se synem, zda se ozve bývalý partner, zda je šance, že by si srovnal myšlenky (nevím zda bývalý, neboť jsme v pauze).Děkuji, Pavla G.

Odpověď

Ahoj Pavlínko, máš velkou pochvalu a gratulaci, jsi šikulka, jen tak dál. Vypadá to, že kamarád bude chtít i něco víc než přátelství, jdou od něj hezké energie, dokonce láska. Na bývalého opravdu zapomeň, neozve se, nechej ho, ať si srovná myšlenky, respektuj jeho rozhodnutí. Na svátky bys sama nemusela být.

5.12.2016 10:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist