Co chystají televize na podzim?

Podzim je každoročně obdobím, kdy naše nejsledovanější televize vyrážejí do boje o diváka. Na podzimní dny se nasazují ty nejtěžší kalibry v podobě seriálů, reality show a filmů, které mají diváka chytit a už nepustit. A na co že se nás letos budou televize snažit nalákat?

Televize Prima
Milovníci ostatních televizí prominou, ale Prima je podle mého horkým kandidátem na pozici naší televizní jedničky a podle toho také vypadá podzimní nabídka. Těšit se můžete na druhou řadu soutěže Česko Slovensko má talent, která odstartuje už 4.9. V porotě zasedne kromě Lucie Bílé a Jaro Slávika nově také Martin Dejdar, který nahradil Jana Krause. Ten se na dalším porotcování s produkcí nedohodl, ale i nadále se s ním můžete od podzimu na obrazovkách Primy setkávat v Show Jana Krause. Já osobně nedočkavě čekám na 1.9., kdy na televizní obrazovky vtrhne Zdeněk Pohlreich se svým Ano, šéfe! a znovu bude nasazovat svůj šarm, um i nervy, aby zlepšil kvalitu jídel v našich restauracích. Ze štábu se proslýchá, že půjde o ještě jadrnější konfrontace a spory přímo na ostří nože mezi ním a kuchaři i majiteli podniků.

Patříte-li mezi kuchaře a kuchařky amatéry a chcete si změřit své kulinářské umění s dalšími čtyřmi adepty, stále ještě máte šanci přihlásit se do kulinářského soutěžního pořadu Prostřeno, kde se od 29.8. nově soutěží o rovných čtyřicet tisíc korun. Těšit se můžete na nové díly seriálu Cesty domů, kam se pomalu, ale jistě přelévá kompletní osazenstvo Ordinace v Růžové zahradě, ale také na novinku v podobě seriálu Rodinka – volné pokračování dnes už kultovní Takové normální rodinky. Báli jste se, že by vám měla chybět nová kriminálka? Kdepak! Již poslední prázdninový týden nasadila Prima do vysílání zcela nový seriál Hawai 5-0. Že vás další kriminálka fakt neláká? Pak vězte, že tentokrát tvůrci vsadili na dobré karty a děj zasadili do atraktivního prostředí Havaje. Na své si přijdou snad všichni televizní diváci. Ženy mohou obdivovat šarm, krásu a vyvinutou muskulaturu krasavců neváhajících položit své životy za záchranu jiných, muži zase sexy slečny v miniaturních plavkách, mladé diváky potěší akce a dynamika spojená s kvalitní hudbou a starší ročníky si zase možná rádi připomenou původní seriál ze sedmdesátých let, podle něhož je tento natočen. Z filmové nabídky si docela jistě nenechejte ujít muzikál Mamma Mia! S úžasným Piercem Brosnanem, Colinem Firthem a Meryl Streep v hlavních rolích.

Televize Nova

Ani televize Nova neponechává nic náhodě a na diváka zaútočí dalšími díly seriálů Ulice, kam se vrací po krátké odmlce Hana MaciuchováOrdinace v Růžové zahradě, kde vsadili na nové tváře – Sašu Rašilova a Martina Zounara. Jako svůj trumf vytáhne Nova z rukávu dlouho slibovaný seriál Expozitura. Jde o náš vůbec nejdražší seriál mapující skutečné zločinné případy, který byl natočen podle scénáře Janka Kroupy a Ivana Klímy. Nových dílů se dočkaly také Soukromé pasti a slibují ještě více akce a napětí, ale také Ozákova parta z Combacku. Těšit se můžete i na celovečerní film podle seriálu Okresní přebor. A pokud jste ještě neviděli (mimochodem to je opravdu velká chyba) Ženy v pokušení, pak hlídejte program právě televize Nova, která vám jej na podzim nabídne.

Česká televize

Ani Česká televize nezahálí, i když se, pravda, bojů o diváka příliš neúčastní. Nebo by se to tak alespoň mohlo zdát, ale rozhodně má také co nabídnout. Já sama se nejvíc těším na nové díly naprosto úžasného seriálu Vyprávěj i na další řadu Dne D. A co vy? Vybrali jste si? Je nějaký pořad, na který se už teď těšíte a který si rozhodně nenecháte ujít?

29.8.2011 12:00| autor: Petra Martišková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist