Čím se živily celebrity, než byly slavné? Neuvěříš!

Masér, striptér, maskot nebo kaligraf? Jo, i tohle si známé osobnosti vyzkoušely na vlastní kůži, aby měly z čeho platit neustále se kupící účty. A kdo z nich musel roznášet mořské plody?

celebrity-job-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Teď jsou populární po celém světě, mají plné kapsy peněz a uctívají je miliony fanoušků. Jenže takhle to u celebrit samozřejmě nebylo odjakživa. Ještě dřív, než podepsaly smlouvu na svůj první velký film, nebo nazpívaly mega hit, o jejich talentu neměl nikdo ani zdání. Takže jim nezbývalo nic jiného, než vykonávat naprosto běžná zaměstnání. Která z VIP dělala kde co?

Nicki Minaj jako hodně neslušná servírka

Cesta za slávou téhle zpěvačky a textařky byla vážně trnitá a s celou řadou zatáček. Pod tíhou finanční tísně vzala diva job servírky v jedné restauraci, která se specializovala na mořské plody. Jenže na tenhle flek jeden musí mít náturu, což úplně nebyl případ rodačky z karibského ostrova Trinidad.

„Na jednu stranu jsem ráda mezi lidmi, ale na tu druhou nemám ráda jejich nesmyslné tlachání. To je zřejmě důvod, proč služba zákazníkům opravdu není nic pro mě,“ zavzpomínala na mládí sama Nicki v rámci jednoho televizního rozhovoru. Při své upřímnosti nezatajila ani důvod vyhazovu z onoho podniku – do krve se pohádala s hostem, který jí prý nestydatě ukradl pero.

Brad Pitt dělal kuře. A to jako bez legrace

Jeden z největších krasavců filmového plátna má na svědomí dvě manželství a několik desítek rolí. I on, stejně jako jiní, musel ujít pěkný kus cesty, než dobyl Hollywood. Jen stěží si umíme představit, že Brad se těsně po dosažení dospělosti převlékal za kuře. Důvod? Za drobný peníz takhle lákal na ulicích strávníky do jisté hospody. Slibně se rozjíždějící kariéru maskota naštěstí brzy ukončil.

Meghan Markle psala pozvánky

Ještě dávno před tím, než se kráska dostala na televizní obrazovky a vzala si prince Harryho, měla hodně nudný job. Pracovala jako kaligrafka na volné noze. To znamená, že svým úhledným krasopisem psala na zakázku pozvánky a dopisy. Také nadepisovala jmenovky na dárky. Jak se časy mění, co? Kdysi byla tichou kancelářskou myší, dnes je nejvyhledávanější herečkou internetu.

Channing Tatum. Nahota na prodej?

Která z vás viděla snímky Bez kalhot a Bez kalhot XXL? Hádáme, že takových, co by si fešáka Channinga do půl těla nechaly ujít, nebude mnoho. V roli Magic Mikea byl vážně k nakousnutí! Kdyby ti náhodou bylo divné, kde k takovým pohybům tenhle kocour přišel, pro odpověď nemusíme chodit daleko. Ve svém mládí byl totiž nejen tanečníkem a modelem, ale také profesionálním striptérem, který za odhazování svršků bral nemalé peníze. Takže asi tak.

Nicole Kidman masírovala

Herečka a bývalka Toma Cruise se v minulosti taky pěkně nadřela. Dnes je hrdou majitelkou hvězdy na chodníku slávy a rozdává úsměvy, kudy chodí. Ovšem na své těžké začátky nevzpomíná moc ráda, jelikož několik hodin denně masírovala „pacienty“ s bolavými zády. A to pro tak křehkou bytost byla pořádná fuška, za kterou navíc nedostávala dobře zaplaceno. Tak ještě že si to později všechno vynahradila…

Které povolání slavných ti přijde jako největší úlet? Napiš nám o tom do diskuze pod článkem, těšíme se na příspěvky. Jen tak mimochodem, kdo dnes vůbec vydělává nejvíc? To zjistíš ve videu, kde je přehlídka nejlépe placených celebrit.

13.5.2022 12:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist