Čím jsem si zasloužila takové trápení…

Dobrý den, ráda bych pochopila způsob uvažování jednoho muže. Ze začátku se mi vůbec nelíbil, vlastně mě fyzicky odpuzoval. Neustále vyhledával mojí přítomnost a postupem času jsem získala pocit, že jsme naprosto stejní, že jsem potkala svojí spřízněnou duši, celé noci jsme si povídali, k intimnímu kontaktu došlo až mnohem později. Začal mě přitahovat i fyzicky. Slyšela jsem od něj to nejkrásnější vyznání na světě, dal mi pocit výjimečnosti. Nevím, jak se mám přesně vyjádřit, ale poprvé v životě jsem potkala muže, který má stejný pohled na vztahy, rodinu, přátelé a obecně svět a věřte mi, že s mojí osobností není jednoduché takového člověka najít. Ovšem udělal něco nepochopitelného, asi na dva týdny jsem musela pracovně odcestovat a po příjezdu jsem zcela náhodou zjistila, že svým přátelům představil novou přítelkyni. Rozhodla jsem se, že to nechám být, ale on mě od té doby nekontaktoval. Nebyl by to takový problém, jsem mladá a mám skvělý život, ale myslím na něj každý den. Každý den si pokládám otázku, proč mi lhal, proč to udělal. Hrozně ráda bych alespoň pochopila, čím jsem ho odpudila a čím jsem si zasloužila takové trápení. Snad mi pomůžete svést trochu světla do této záležitosti. Děkuji Vám!

Odpověď

Ahoj,
to, cos popsala, vypadá jako zlá pohádka o ošklivém káčátku, ze kterého se vyklubal falešný princ. Moc se v tom pánovi nevyznám, proč to udělal, ale je divné, že mu stačilo pouze 14 dní na to, aby se otočil o 180 stupňů. Vím, že je to pro tebe velké zklamání, ale musíš se s tím naučit žít. A nejlepším lékem na tvé trable bude nový princ. Otázky si můžeš pokládat jak chceš, ale proč to udělal, se opravdu nikdy nedozvíš. Hlavně se dlouho netrap, protože za to žádný chlap nestojí.

27.1.2017 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist