Chlap není schopný kompromisu a radši obětuje partnerku?

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, zda je normální, že si 30 letý kluk volí parnerku jen podle toho, jak ona vychází s jeho nejlepším kamarádem bez ohledu na nějaké její kvality? Chodila jsem 4 roky s jedním klukem bylo to vážné, ale nějak to nešlo (zdá se, že do toho zasáhl jeho kamarád, který ačkoliv mě neznal, mě bral, jako problém dost mě urazil a partner se k tomu nepostavil nijak a pak se mnou trávil míň a míň času a byl víc s ním). Další 4 roky mě vždy ex partner přemlouval k obnovení vztahu. Vzniklo z toho mnoho nepříjemných situací i jsem se ho ptala, zda by mu nevadilo to a to. Naposled i, zda by pro něj nebyl problém, že s jeho kamarádem až tak nevycházím a on mě ujišťoval, že ne. Takže jsme spolu randili a on mi ze dne na den řekl, že on to, jako randění nebral, že by se mnou nikdy nebyl šťastný a že ho motivala nějaká holka, kterou poznal. Ještě den předtim se mnou komunikoval a plánoval. Dala jsem mu i tak možnost si to rozmyslet a on nyní operuje tím, že když si já nerozumím s jeho kamarádem, tak to nejde. Že on sice ví, že on se ke mně špatně zachoval, je egoista, ale on je ten nej, takže já nemám šanci ačkoliv já ho respektovala, nikdy v ničem nebránila a nepoštvávala proti němu jiné lidi, jako on proti mně. Okolí a společní přátelé tomu nerozumí. Roky mě přemlouvá, všem davá najevo, že k němu patřím, že mě chce. Zdá se, že kamarád se o nás dozvěděl a zasáhl. A posouvá ho do vztahu s jinou. Opravdu to nechápu, je tak důležité, aby se partnerka zbožňovala s kamarádem partnera (nestačí ho respektovat a chovat se slušně), je normální, aby kamarád moh cokoli vůči něčí přítelkyni a přesto byl nedoktutelný. Je normální, aby někdo s někým chtěl být, ale odradilo ho hlavně to, že se jeho kamarád a partnerka až tak nemusí? Proč si to uvědomil po tolika letech. Navíc ten kamarád se vždy navážel do partnerek jiných kamarádů. Je opravdu mužské kamarádství tak důležité, že Cítím se jako bych najednou mluvila s 15 letým dítětem. Moc děkuji za odpověď.

Odpověď

Ahoj,
tak to se ti ani nedivím, že na něj pohlížíš jako na 15-ti letého fracka. Tak jak se chová on, se hetero chlap nechová. Pokud je mu bližší názor jeho kamaráda než-li své přítelkyně, tak to neřeš. Kup mu růžovoučké slipy a pošli ho za kamarádem. Kvůli takovému troubovi se vůbec netrap a ber ho opravdu jako nevyvinuté mimino, které si myslí, že mu chceš vzít nejoblíbenější hračku. Podle toho co jsi napsala, to není chlap do vztahu se ženou, ale spíše by byl nejraději vedoucí "rychlých šípů". Hlavně že kolem sebe bude mít chlapy, o nic jiného mu nejde. Utíkej!

16.11.2015 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist